Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Isısan Faaliyetlerine 'Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Ticaret A.Ş.' Adıyla Devam Edecek

Bosch Isı Sistemleri, Buderus ve Daikin olmak üzere Amana, Highlife, Goodman, Elicent, Dynair gibi çeşitli markaları bünyesinde bulunduran Isısan, Ocak 2011 itibariyle “Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Ticaret A.Ş.” olarak faaliyetlerini sürdürecek. 2007 yılından itibaren Bosch Grubu’nun termoteknoloji işkolunun Türkiye’deki temsilcilerinden biri

yapi.com.tr
Isısan Faaliyetlerine 'Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Ticaret A.Ş.' Adıyla Devam Edecek

osch Isı Sistemleri, Buderus ve Daikin olmak üzere Amana, Highlife, Goodman, Elicent, Dynair gibi çeşitli markaları bünyesinde bulunduran Isısan, Ocak 2011 itibariyle “Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Ticaret A.Ş.” olarak faaliyetlerini sürdürecek. 2007 yılından itibaren Bosch Grubu’nun termoteknoloji işkolunun Türkiye’deki temsilcilerinden biri olan Isısan’ın tüm Türkiye’de 650’den fazla bayisi bulunuyor.

Ünvan değişikliğini yorumlayan Bosch Termoteknik Türkiye Ortadoğu ve Kafkasya Satışlarından Sorumlu Satış Direktörü Selman Tarmur, gerçekleştirilen basın toplantısında yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:

“Bosch Termoteknoloji Türkiye, ısıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe hızla büyüyen, başarılı işlere imza atan ve sürekli gelişen öncü firmalardan biri oldu. Bosch olarak 100. yılımızı kutladığımız 2010 yılında, özellikle yenilenebilir enerjiler alanında öncü yatırımlar yapmanın mutluluğunu yaşadık. 2009 yılında elde ettiğimiz 207 milyon Euro cironun ardından 2010 yılında yaptığımız yatırımlarla bu başarı düzeyini daha da yükseklere taşımış bulunuyoruz. 2011 yılının ilk günlerinde bugün burada sizlerle yeni bir değişimin heyecanını paylaşmak istiyoruz. Kurulduğu 1975 yılından itibaren uzman kadrosu ile çeşitli başarılara imza atan Isısan, Ocak 2011 itibariyle 'Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Ticaret A.Ş.' olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Bu ünvan değişikliği mevcut ilişkilerde, karşılıklı sorumluluklarda, personelde ve bayilerle ilgili bir  değişiklik yaratmayacaktır. Küresel ısınmasın etkilerinin her geçen gün daha fazla hissedildiği ve enerji fiyatlarının tüm zamanların en yüksek değerlere ulaştığı günümüzde; Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Ticaret A.Ş olarak da doğanın ve doğal kaynakların korunmasında büyük önem taşıyan ve enerjiyi etkin bir şekilde kullanabilen çevre dostu ürünler sunmaya devam edeceğiz”.

Enerji ekonomisi, Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Ticaret A.Ş’in kurulduğu günden bu yana gündeminde yer alıyor. Bosch, Buderus ve Daikin gibi sektörünün önde gelen markalarını tüketicilerin tercihine sunan Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Ticaret A.Ş; uzun yıllara dayanan “3E” felsefesini uyguluyor. Enerji, ekonomi ve “environment”, yani çevre sözcüklerinden oluşan “3E” felsefesi Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Ticaret A.Ş’nin tüm  aktivite ve yaklaşımlarının temelini oluşturuyor. Faaliyetlerini enerji ekonomisi ve çevre ekseninde gerçekleştiren Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Ticaret A.Ş, bu bakış açısıyla tüketicilerini yenilenebilir enerjiler ve alternatif sistemlere yönlendiriyor. Bu sayede hem çevrenin korunmasına hem de enerji ekonomisine katkı sağlamaya çalışıyor, fosil yakıtların daha az kullanımına teşvik ediyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/isisan-faaliyetlerine-bosch-termoteknik-isitma-ve-klima-ticaret-a-s--adiyla-devam-edecek_85389.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!