Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Bosch Termoteknik Türkiye’de Şirket Birleşmesi

Bosch Termoteknik Türkiye, Manisa’da üretim ve mamül geliştirme faaliyetlerinin yürütüldüğü üretim şirketi ile İstanbul merkezli olarak satış ve satış sonrası faaliyetlerin yürütüldüğü satış şirketini birleştirme kararı aldı.

yapi.com.tr
Bosch Termoteknik Türkiye’de Şirket Birleşmesi

Bu karar çerçevesinde Bosch Termoteknik Türkiye faaliyetlerinin tamamı 01.11.2013 tarihi itibariye tek tüzel kişilik olarak 'Bosch Termoteknik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi' adı ile sürdürülecek. Ancak birleşme sonrasında, şirketin faaliyet konusunda ya da işleyişinde herhangi bir değişiklik yaşanmayacak. Çalışanlar, faaliyetlerine mevcut lokasyonlarında ve mevcut yönetimleri ile devam edecekler; satış faaliyetleri İstanbul merkezli, üretim ve geliştirme faaliyetleri ise Manisa merkezli olarak yürütülecek.

Firmadan yapılan açıklamada, "Birleşmenin getireceği sinerji ile iş dünyasının değişen dinamikleri, çalışma şekilleri ve teknolojik gelişmeleri de dikkate alınarak şirket hedefimize hizmet etmek üzere kaynaklarımızı daha verimli kullanabileceğimiz, her alanda sürdürülebilir gelişme ile tüm paydaş ve iş ortaklarımıza en yüksek faydayı sağlayabileceğimiz bir yapı ile ısıtma ve soğutma sektörlerinde daha güçlü bir konuma ulaşılması ve müşterilere sunulan yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerin daha da geliştirilmesi hedeflenmektedir" denildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bosch-termoteknik-turkiyede-sirket-birlesmesi_113813.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!