Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Isısan’dan Bosch ve Buderus Kombilerinde Bakım ve Kontrol Günleri

Isısan Servis Müdürlüğü, kullanımda olan Bosch ve Buderus marka bacalı kombilerin emniyeti için gerekli donanımın sağlanması amacıyla bakım ve kontrol günleri başlattı. 10 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan 'Baca Bağlantı Bakım ve Kontrol Günleri'nde kombilerin cihaz bakım, baca bağlantı, montaj yeri ve menfez kontrolleri özel fiyatlarla

yapi.com.tr
Isısan’dan Bosch ve Buderus Kombilerinde Bakım ve Kontrol Günleri

Isısan Servis Müdürlüğü, kullanımda olan Bosch ve Buderus marka bacalı kombilerin emniyeti için gerekli donanımın sağlanması amacıyla bakım ve kontrol günleri başlattı. 10 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan 'Baca Bağlantı Bakım ve Kontrol Günleri'nde kombilerin cihaz bakım, baca bağlantı, montaj yeri ve menfez kontrolleri özel fiyatlarla gerçekleştirilecek.

Proje süresince cihaz bakımı, baca bağlantı, montaj yeri ve menfez kontrolü çok özel fiyatlarla gerçekleştirilecek. Bakım ve kontrol günleri süresince Bosch ve Buderus marka kombi sahiplerine en iyi hizmetin verilebilmesi için Isısan Servis teknisyenleri özel bir eğitim aldı. Kontroller sırasında, baca bağlantılarının uygun olmadığı görülen cihaz sahipleri profesyonel baca firmalarına yönlendirilecek.

Bosch ve Buderus marka bacalı kombi cihazlarında uluslararası sertifikalar çerçevesinde birçok güvenlik sistemi bulunuyor. Isısan Servis Müdürlüğü, bacalı kombilere ait atık gaz bağlantılarının TSE belgeli profesyonel baca uygulamaları ile yapılmasını şart koşuyor.

Baca Bağlantı Bakım ve Kontrol Günlerini kombilerin yol açtığı baca kaynaklı zehirlenmelerin önlenmesi için, toplumsal ve sektörel sorumluluk bilinci ile gerçekleştirdiklerini belirten Bosch Termoteknik Ortadoğu Satışlarından Sorumlu Isısan Isıtma ve Klima San. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Selman Tarmur şunları söyledi:

“Kış mevsimi süresince ülke genelinde görülen baca kaynaklı zehirlenmeler ve yaşanan trajediler, kombilerdeki güvenlik sistemlerinin hayati önemini bir kez daha gözler önüne serdi. Bacalı kombi kullanan müşterilerimizi ziyaret ederek baca bağlantı kontrollerini yapmak, bakım gerektiren kombilere uygun ücretlerle kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla bu  projeyi hazırladık. Bugüne kadar tesisat ve baca bağlantılarında sağlanan emniyet ile ilgili getirdiğimiz birçok yeni standart ve uygulama ile bu alanda sektörümüze öncülük ettik. Baca bağlantı bakım ve kontrol günleri ile de toplumsal ve sektörel sorumluluğumuzu yerine getirmeyi hedefliyoruz”.

Proje ile ilgili bilgi almak için Buderus marka kombi sahipleri 0 216 444 5 474; Bosch marka kombi sahipleri ise 0 216 444 2 474 numaralı telefonlardan Isısan Servis Destek Merkezi’ni arayabilirler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/isisandan-bosch-ve-buderus-kombilerinde-bakim-ve-kontrol-gunleri_68070.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!