Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İSKİ, Yeni Tesislerini İstanbulluların Hizmetine Açıyor

İSKİ, atıksu ve yağmursuyu kanallarını yenileme çalışmaları kapsamında 'Güney Haliç ve Ataköy Havzaları Atıksu ve Yağmursuyu Kanal İnşaatı' pro

İBB
İSKİ, Yeni Tesislerini İstanbulluların Hizmetine Açıyor

SKİ, atıksu ve yağmursuyu kanallarını yenileme çalışmaları kapsamında 'Güney Haliç ve Ataköy Havzaları Atıksu ve Yağmursuyu Kanal İnşaatı' projesini tamamlayarak hizmete alıyor.

Dünya kenti İstanbul'u modern çağın gereklerine ulaştırmak için yola çıkan İSKİ bugüne kadar toplam 12 bin km içmesuyu altyapısı, 9 bin 500 km uzunluğunda atık su altyapısı inşa ederek, 500'ün üzerinde tesisi İstanbulluların hizmetine sundu.

İstanbul'un her geçen gün daha yaşanılır bir kent olması için su ve çevre koruma yatırımlarına hız kesmeden devam eden İSKİ, atıksu ve yağmursuyu kanallarını yenileme çalışmaları kapsamında "Güney Haliç ve Ataköy Havzaları Atıksu ve Yağmursuyu Kanal İnşaatı" projesini tamamlayarak hizmete alıyor.

Ayrıca Gaziosmanpaşa ve Bayrampaşa İlçelerinin kanalizasyon tesislerinde meydana gelen arıza niteliğindeki lokal çökme ve tıkanmaların giderilmesi maksadıyla 'Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa Şube Müdürlüğü Müteferrik Kanal Yapım ve Bakım'ı da gerçekleştirildi.

Güney Haliç ve Ataköy Havzaları Atıksu ve Yağmursuyu Kanal İnşaatı" ile 'Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa Şube Müdürlüğü Müteferrik Kanal Yapım ve Bakım İnşaatları' pojelerinin İstanbulluların hizmetine sunulması töreni 24 Aralık 2003 Çarşamba günü saat 11.30'da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtuna ve İSKİ Genel Müdürü Dursun Ali Çodur'un iştirakleriyle Küçükköy Meydanı'nda gerçekleştirilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/iski-yeni-tesislerini-istanbullularin-hizmetine-aciyor_8224.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!