Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

ISO'ya Göre Boyada Filli Boya En Önde

Betek'in Liderliği ISO Tarafından da Onaylandı... İstanbul Sanayi Odası' nın (ISO) geleneksel olarak her yıl yayımladığı " Türkiyenin 500 Büyük San

Betek A.Ş./Basın Bülteni
ISO'ya Göre Boyada Filli Boya En Önde

etek'in Liderliği ISO Tarafından da Onaylandı...

İstanbul Sanayi Odası' nın (ISO) geleneksel olarak her yıl yayımladığı " Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" Raporu'na göre, boya sektöründe Filli Boya (Betek A.Ş.) açık farkla önde.

Özel sektörde karlılığı düşen ve zarar eden kuruluş sayısında büyük artış olduğu gözlemlenen bu yılki rapora göre, reel bazda % 41,5 küçülen boya sektöründe Filli Boya ( Betek A.Ş.) % 8 büyümeyle liderliğini ilan etti.

Kamu ve özel sanayi kuruluşları arasında 167. , özel sanayi kuruluşları arasında 152. sıraya yükselen Filli Boyanın en yakın rakibi 175. sırada yer alıyor.

Özel sektördeki 326 karlı kuruluştan biri olan Betek, ilk kez faaliyetinin dördüncü yılı olan 1997'de söz konusu raporun 342. sırasında yer aldı. Listede her geçen yıl üst sıralara yükselen Betek A.Ş'nin Genel Müdürü Tayfun Küçükoğlu, başarılarını " yenilikçilik, yüksek kalite standardı, etkin teknoloji farkı ve güçlü dağıtım ağı"na bağladı ve hedeflerinin bundan ibaret olmadığını belirterek, iharcat konusunda yaptıkları çalışmalarla da bölgede bir güç konumuna gelmeyi hedeflediklerini söyledi.

Türk boya sektöründe son aylarda bir liderlik karmaşası yaşandığına da dikkat çeken Genel Müdür Küçükoğlu " ISO'nun Raporu, bu algı karmaşasına da son noktayı koymuştur" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/isoya-gore-boyada-filli-boya-en-onde_1166.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!