Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İspanyolların Gözüyle 116 Sayfa Türkiye

6 fotoğrafçı, 21 gün boyunca Türkiye'nin 7 bölgesini dolaştı, İspanyol GEO dergisi 6 aylık bir çalışma sonucunda 116 sayfalık bir Türkiye eki hazırladı.

Milliyet Gazetesi
İspanyolların Gözüyle 116 Sayfa Türkiye

br/>


Madrid Turizm ve Kültür Müşavirliği'nin son iki yıldır halkla ilişkilerini sürdüren Pasion Turca, Türkiye'yi farklı projelerle tanıtmayı sürdürüyor.

Passion Turca, İspanya'da 1987 yılından beri yayımlanan aylık GEO dergisine, 116 sayfalık Türkiye özel sayısı hazırlattı. 6 aylık bir çalışmayla hazırlanan sayıda Madrid Turizm ve Kültür Müşavirliği tarafından ağırlanan 6 fotoğrafçının 3 hafta süren ve Türkiye'nin 7 bölgesini dolaşarak yaptıkları muhteşem çekimlere yer verildi.
İstanbul, Kapadokya, Pamukkale, Bodrum, Side, Uzungöl gibi ülkemizin turistik yerlerinin birbirinden güzel resimleriyle başlayan derginin ilk bölümünde tarihten bugüne Anadolu'da hüküm süren imparatorlukların başkentlerine ve de en sonunda Ankara'ya yer verildi. Bu, 7 sayfalık bölümde tarihi bilgiler de yer aldı.
Ege sahillerine de 7 sayfa yer ayıran dergide fındık, çay gibi ürünlerin eşliğinde Karadeniz kıyılarının büyüsü de yansıtıldı. 18 sayfalık bir genel rehberine de yer verilen dergide Türkiye haritasından web sayfalarına, gerekli telefonlara tüm bilgiler veriliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ispanyollarin-gozuyle-116-sayfa-turkiye_59483.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!