Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İstanbul 2010'un Yeni Destekçisi PTT

İstanbul'u 2010 Avrupa Kültür Başkentliği sürecine hazırlamak ve bu kapsamdaki çalışmaların koordinasyonunu sağlamak misyonuyla kurulan İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı, PTT ile "İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Çözüm Ortaklığı Sözleşmesi"ni imzaladı.

Referans Gazetesi
İstanbul 2010'un Yeni Destekçisi PTT

İstanbul'u 2010 Avrupa Kültür Başkentliği sürecine hazırlamak ve bu kapsamdaki çalışmaların koordinasyonunu sağlamak misyonuyla kurulan İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı, PTT ile "İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Çözüm Ortaklığı Sözleşmesi"ni imzaladı. İmza töreninde bir konuşma yapan ve İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projelerinin farklı kesimlerin işbirliği ve eşgüdümlü çalışmalarıyla çok daha etkili ve verimli gerçekleştirildiğine işaret eden İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı Genel Sekreteri Yılmaz Kurt, "Bu çözüm ortaklığı, çok yönlü ve çok kapsamlı projemizin tanıtımı açısından büyük rol oynayacak" dedi.
    
Özel pul tedavüle çıkarılacak

Sözleşme kapsamında, İstanbul'da ve diğer bazı illerdeki PTT işyerlerinde kurulu bulunan ücret ödeme makinelerinin bir kısmında İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı tarafından hazırlanacak 2010 organizasyonunu tanıtıcı mahiyetteki sloganların kullanıldığı flâm uygulanacak. Bu sayede ajans ve 2010 etkinlikleri PTT tarafından verilecek posta hizmeti aracılığıyla geniş kitlelere ulaştırılacak. PTT tarafından ayrıca, organizasyon adına 2010 yılı Ocak ayının ilk haftasında özel pul tedavüle çıkarılacak.

İmzalanan sözleşme çerçevesinde PTT adı, amblemi ve logosu, işbirliği yapılan diğer kurum ve kuruluşlarla birlikte İstanbul 2010 AKB Ajansı basılı iletişiminde kullanılacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/istanbul-2010un-yeni-destekcisi-ptt_71191.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!