Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İstanbul Gezisinde Konut Beğendiler

Güneri İnşaat'ın konut projesi İkebana Evleri, İstanbul'a gelen Japon turistlerin gezi programındaydı. Çoğunluğu mimar ve emlakçı olan bir grup turist Bahçelievler'deki inşaat alanına gelip, örnek daireleri ve örnek bahçe düzenlemelerini gezdiler.

Yeni Şafak Gazetesib>Güneri İnşaat'ın konut projesi İkebana Evleri, İstanbul'a gelen Japon turistlerin gezi programındaydı. Çoğunluğu mimar ve emlakçı olan bir grup turist Bahçelievler'deki inşaat alanına gelip, örnek daireleri ve örnek bahçe düzenlemelerini gezdiler.

Japonca 'çiçek düzenleme sanatı' anlamına gelen İkebana Evleri bu kültüre uygun inşa ediliyor. Japon Mimar Tatsuya Yamamoto ve Türk Mimar Gökhan Aktan Altuğ'un birlikte projelendirdikleri İkebana Evleri 44 bin metrekarelik inşaat alanı üzerine kurulu. Japon esintilerinin en fazla hissedildiği bölümler ise yeşil alan olarak ayrılan 14 bin metrekarelik bölüm.

Haziran 2008'de teslim
Japon Turistler, İkebana Evleri Projesi'ni çok beğendiklerini belirterek, "Turistik amaçla gezdiğimiz ülkelerde konut projelerini gezip, değerlendiriyoruz. Daha önce Dubai'de konut projelerini gezmiştik. Türkiye'de sadece İkebana'yı gezdik. Şehrin merkezinde böyle bir proje görmekten çok mutlu olduk. Eğer siyasi istikrar da sağlanırsa, Türkiye'de konut sahibi olmak çok avantajlı" diye konuştular.

Haziran 2008'de teslim edilecek
İkebana Evleri'nin satışında, ev satışı kadar gelecekte sakinlerinin bir birleriyle huzurlu bir ortamda yaşamalarının da önemine dikkat çeken Güneri İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Tuba Elmas, İkebana Evleri Projesi'nde dairelerin teslim tarihini Kasım 2008'den, Haziran 2008'e çektiklerini de belirtti. Kentli insanların özlem duyduğu doğayı şehrin merkezinde gerçekleştirdiklerini söyleyen Tuba Elmas, insan-doğa-mekân uyumu içinde tasarladıkları İkebana Evleri'nin son dönemde ağırlıklı olarak yapılan çok katlı projelerden farklı olarak, beş katlı ve 7 bloktan oluşmasının da İstanbul'da yaşayanlar için önemine işaret etti.

Bahçelievler'de kurulan İkebana Evleri, 63 metrekareden 285 metrekareye kadar değişen ve iki artı birden dört artı bire uzanan birbirinden farklı daire seçenekleri sunuyor.

120 aya kadar vade
İkebana Evleri projesinde 24 aydan başlayıp 120 aya kadar uzanan vadelerde ödeme planı hazırlayan Güneri İnşaat, konutların satışlarında vadelere göre de önemli avantajlar sunuyor. İkebana Evleri'nde, daire fiyatının yüzde 30'unu peşin ödeyip 24 ay vadede ödeme yapanlar ile ödeme planını 36 aya yayıp daire fiyatının yüzde 50'sini peşin ödeyen müşterilerinden de vade farkı alınmıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/istanbul-gezisinde-konut-begendiler_55280.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!