Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

'İstanbul Sarayları'na Sarayda Tanıtım

Sinpaş GYO, Bosphorus City’den sonra İstanbul Sarayları ile Küçükçekmece’de, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük konsept projesine başlıyor. Çırağan Sarayı’nda basına tanıtılan projenin esin kaynağı İstanbul’a yüzyıllar boyu hükmeden saraylar ve çevresindeki semtler. Sinpaş GYO İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, Çırağan Sarayı'nda düzenlediği basın

yapi.com.tr
'İstanbul Sarayları'na Sarayda Tanıtım

STRONG>Sinpaş GYO, Bosphorus City’den sonra İstanbul Sarayları ile Küçükçekmece’de, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük konsept projesine başlıyor. Çırağan Sarayı’nda basına tanıtılan projenin esin kaynağı İstanbul’a yüzyıllar boyu hükmeden saraylar ve çevresindeki semtler.

Sinpaş GYO İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, Çırağan Sarayı'nda düzenlediği basın toplantısında, 2010 yılına yönelik hedef ve stratejilerini anlattı ve 'İstanbul Sarayları' projelerinin içeriğini açıkladı. Ömer Faruk Çelik, 2009 yılında 1450 ev sattıklarını ve 450 milyon lira ciro elde ettiklerini, 5 bin 200 konut projesine 220 milyon lira harcadıklarını anlattı. Çelik, 2010'da İstanbul Sarayları projesi dahil 6 bin 400 ev üretiminin devam edeceğini ve 550 milyon lira harcayacaklarını kaydederek, ''1 milyon 200 bin metrekarelik inşaat alanımızda, 9 bin konutluk projemizin altyapı çalışmaları devam edecek. 2010 son çeyreğinde birkaç projemizi daha paylaşacağız. Bu yıl hem teslimlerimiz hem üretimlerimiz olacak. Bir taraftan yeni projelerimiz devam edecek'' diye konuştu.

Ömer Faruk ÇelikBugüne kadar ticari kar açıklamadıklarını belirten Çelik, 2010 yılında 720 milyon liralık teslimata kesilecek fatura olacağını ve 200 milyon lira kar edileceğini, 2011'de 686 milyon ciro ve toplamda 503 milyon lira kar edeceklerini söyledi. İstanbul Sarayları projesini 30 ayda teslim edeceklerini ve 2013 yılı Aralık ayında konutlarda yaşanacağını ümit ettiklerini ifade ederek, 250 bin metrekarelik projenin maliyetinin 280-290 milyon lira artı yüzde 18 KDV'den oluştuğunu kaydetti.

İstanbul Sarayları Projesi

İstanbul Sarayları projesinde, Şehzade Sarayları, Kuzguncuk Yalıları, Çırağan Köşkü, Dolmabahçe Köşkü, Koru Sarayları, Sultan Sarayları, Hünkar Konakları, Hanzade Konakları ve Hisar Kuleleri olmak üzere 9 farklı yaşam seçeneği bulunuyor. Projede büyüklükleri 75 metrekare 1 1'den, 426 metrekare 6 1'e kadar 62 farklı ev seçeneği sunulurken, fiyat aralığı 225 bin 222 lira ile 1 milyon 865 bin 840 lira arasında değişiyor. Sinpaş GYO'nun, tanıtıma özel sunduğu ödeme planında, peşinatsız, 3 ay sonra yüzde 5, 12 ay sonra yüzde 10, teslimde yüzde 30, bakiye 72 ay vade ile 2 bin 415 liradan başlayan taksitlerle ve 0,92 faiz oranıyla ev sahibi olunabilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/istanbul-saraylarina-sarayda-tanitim_77776.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!