Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İstanbul’da 500 Kişi 'Kariyerinde Devrim' için Buluştu

RE/MAX Türkiye’nin 'Kariyerinizde Devrim' Projesi, sıkça yaşanan ekonomik krizler nedeniyle özellikle finans, pazarlama, bilişim, otomotiv, inşaat, turizm gibi büyük bir gelecek kaygısı yaşayan tüm sektörlerin çalışanlarını, her tür ekonomik koşulda gelişmeye devam eden gayrimenkul sektörüne davet ediyor.

yapi.com.tr
İstanbul’da 500 Kişi 'Kariyerinde Devrim' için Buluştu

67 ülkede, 120 bini aşan gayrimenkul danışmanı hizmet vermekte olan RE/MAX, Türkiye’de de hızla gelişmekte olan gayrimenkul sektöründe ofislerinin kadrosuna yeni gayrimenkul profesyonelleri kazandırmak amacıyla ülke çapında bir 'kariyer geliştirme' projesi başlattı. RE/MAX Türkiye’nin 'Kariyerinizde Devrim' Projesi, sıkça yaşanan ekonomik krizler nedeniyle özellikle finans, pazarlama, bilişim, otomotiv, inşaat, turizm gibi büyük bir gelecek kaygısı yaşayan tüm sektörlerin çalışanlarını, her tür ekonomik koşulda gelişmeye devam eden gayrimenkul sektörüne davet ediyor. RE/MAX Türkiye’nin her sektörün iyi eğitimli, dil bilen beyaz yakalı çalışanlarına yönelik 'Kariyerinizde Devrim' Projesi kapsamında, İstanbul’daki ilk seminer Hilton Oteli’nde 500 katılımcı ile gerçekleştirildi. 

Ankara, İzmir, Kuşadası, Fethiye, Antalya, Adana ve Bolu’da da büyük ilgiyle karşılanan 'Kariyerinizde Devrim' Projesi kapsamında İstanbul’da düzenlenen ilk seminerde, RE/MAX Türkiye yöneticileri ve RE/MAX’in Türkiye’deki başarılı gayrimenkul profesyonelleri, adaylara gayrimenkul sektörünün yapısını ve RE/MAX sistemini anlattılar. RE/MAX sisteminde kendi işinin sahibi gayrimenkul danışmanı pozisyonunda çalışmanın, klasik emlakçılıktan çok farklı bir uzmanlaşma ve kariyer sağladığı belirtilirken, global bir markanın eğitim olanakları, deneyimleri, uluslar arası networkü ve prestijinin, gayrimenkul sektörüne yeni girecekler için büyük avantajlar yaratacağı vurgulandı.

Birçok ilde tekrarlanacak

RE/MAX Türkiye’nin 'Kariyerinizde Devrim' Seminerleri’ne katılacak olan gayrimenkul danışmanı adaylarına RE/MAX sistemine girdiklerinde alacakları eğitim ve destekler hakkında bilgiler verilirken, onlara ayrıca daha çok satış yapmanın kuralları da aktarılıyor. RE/MAX Kariyerinizde Devrim Semineri’ne katılacak adaylara ayrıca Danışman Rehberlik Programı 'Succeed' hakkında bilgiler veriliyor. Seminer programını öğrenmek ve ücretsiz katılım için www.remaxekatilin.com internet sitesinden kayıt yaptırmak yeterli.

http://www.yapi.com.tr/haberler/istanbulda-500-kisi-kariyerinde-devrim-icin-bulustu_65156.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!