Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İstanbul'da Yarın Bazı Yollar Kapalı

İstanbul Çağlayan Meydanı'nda yarın 11:00-17:00 saatleri arasında çeşitli açık hava toplantıları düzenlenecek. Bu nedenle saat 10:00'dan itibaren Çağlayan Meydanı'na çıkan bazı yollar trafiğe kapalı olacak.

ntvmsnbc
İstanbul'da Yarın Bazı Yollar Kapalı

stanbul Çağlayan Meydanı'nda yarın 11:00-17:00 saatleri arasında çeşitli açık hava toplantıları düzenlenecek. Bu nedenle saat 10:00'dan itibaren Çağlayan Meydanı'na çıkan bazı yollar trafiğe kapalı olacak.

Kapatılacak yol ve güzergahlar şu şekilde belirlendi:

Darülaceze, Piyalepaşa, Çağlayan Vatan, Kağıthane, Dr. Cemil Bengü, İzzet Paşa, Abide-i Hürriyet, 28 Nisan, Halide Edip Adıvar, Fevzi Çakmak caddeleri ile Feriköy Kasap, Akar, Eğitim, Ayazma, Gürun, Fırın Arkası, 1. Fırın Aralığı, Çınar, Çağlayan Top Sahası Yanı, Egemen, Yurt, Kanarya, Zafer, Yavuz, Avcılar ve Yeniyol sokaklar.

Pazar günü ayrıca, Kasımpaşa ve Çağlayan'dan Piyalepaşa Bulvarı'na, Okmeydanı Piyalepaşa Bulvarı'ndan Çağlayan istikametine, Mecidiyeköy'den Çağlayan'a katılımlar ile Kuştepe ışıklar istikametinden Çağlayan'a, Kağıthane Caddesi'nden Çağlayan'a, Okmeydanı kavşağından Darülaceze Caddesi'ne çıkış, TEM'den Darülaceze Caddesi'ne geliş, Piyalepaşa'dan Darülaceze'ye geliş, Perpa'dan Darülaceze'ye geliş, Gürsel Mahallesi gelişi, Halide Edip Caddesi Şişli gelişi ve Şişli'den Çağlayan'a geliş de trafiğe kapatılacak.

Kasımpaşa'dan Çağlayan yönüne gidecek sürücüler Okmeydanı ve Kağıthane istikametini, Okmeydanı'ndan Piyalepaşa yönüne gidecekler Haliç Hasköy istikametini, D-100'den Çağlayan ve Piyalepaşa Bulvarı'na gidecekler Okmeydanı ve Mecidiyeköy-Balmumcu istikametini, Kağıthane'den Çağlayan yönüne gidecekler Okmeydanı-Sütlüce-Çeliktepe-Gültepe istikametini, Vatan Caddesi'nden Çağlayan  istikametine gidecekler Kağıthane-Gülbağ-Mecidiyeköy istikametini, Mecidiyeköy'den Çağlayan yönüne gidecekler E-5 veya Şişli yönünü, Şişli'den Çağlayan yönüne gidecekler E-5'ten Mecidiyeköy-Kuştepe-Dereyolu istikametini, Okmeydanı'ndan Mecidiyeköy'e gidecekler E-5 istikametini, TEM ve Okmeydanı'ndan Şişli istikametine gidecekler Haliç veya Mecidiyeköy istikametini alternatif olarak kullanabilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/istanbulda-yarin-bazi-yollar-kapali_69255.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!