Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İstikbal, Bellona ve Mondi Bayilerini Tek Bir Portalla Yönetecek

Türkiye'nin tanınmış mobilya markaları İstikbal, Bellona ve Mondi, Elsys danışmanlığında üretimden dağıtıma tüm süreçlerini SAP'ye taşıma hamlesinin önemli bir adımını bayi entegrasyonu ile attı. İstikbal, Bellona ve Mondi, Türkiye'nin farklı bölgelerindeki 15 ana bayi ve 2 binin üzerindeki bayileri ile tek bir portal üzerinden eş zamanlı ve

yapi.com.trTürkiye'nin tanınmış mobilya markaları İstikbal, Bellona ve Mondi, Elsys danışmanlığında üretimden dağıtıma tüm süreçlerini SAP'ye taşıma hamlesinin önemli bir adımını bayi entegrasyonu ile attı. İstikbal, Bellona ve Mondi, Türkiye'nin farklı bölgelerindeki 15 ana bayi ve 2 binin üzerindeki bayileri ile tek bir portal üzerinden eş zamanlı ve bütünleşik bir yapıda çalışacak.

Boydak Grubu'nun bu üç markasının farklı bölgelerdeki ana bayileri olan İspaş, Arı ve Orpaş'ta sistemin canlı kullanıma geçmesiyle, bayiler arası iletişimin güçlendirilmesi sağlandı. Tüm bayilerin portal üzerinden borç, alacak, hesap ekstresi ve fatura bilgilerini görebilmesi, hata payını en aza indirirken iş süreçlerinin verimini de artıracak.

Marka portalleri tek bir çatı altında toplandı

Bayi iletişimini bir yandan hızlandırırken bir yandan da geliştiren portal uygulaması; tüm bayi ve ana bayilerde kampanya, öneri, şikayet, haber, güncel son fiyatlar gibi bilgilerin aynı anda izleyebilmesini de sağlıyor. Elsys danışmanlığında mobilya sektörüne yönelik özel ürün kataloğu oluşturulan proje ile, ürünlere ilişkin resim, bilgi formu ve revizyon bilgilerinin katalog sisteminde tutulması sağlanarak, hangi kumaşın, hangi üründe ve ne renkte üretildiği gibi çeşitli bilgiler sistem üzerinden izlenebiliyor. Bu sayede, "hatalı sipariş" de tarihe karışıyor. Proje kapsamında ayrıca tüm anabayiler için bayilik onay sistemi, ziyaret programı, anabayilerin kendilerine bağlı bayileri bilgilendirmeleri ve anabayiye özel diğer uygulamalar portal üzerine taşındı.

Elsys

Elsys Danışmanlık, şirketlerin bilgi ve iletişim teknolojilerine ilişkin gereksinimlerini karşılamak üzere; kurumsal yazılım çözümleri, mobil uygulamalar, sistem ve donanım entegrasyonu alanında hizmet sunuyor. SAP uygulamaları alanında Türkiye'de en fazla proje deneyimine sahip olan Elsys'in 145'i danışman olmak üzere 175 kişilik kadrosu bulunuyor. Türkiye'nin yanı sıra uluslararası arenada da projeler üstlenen Elsys, şirketlerin teknolojiden yararlanarak rekabet güçlerini artırmalarına destek oluyor.

Elsys, İstanbul'daki merkez ofisinin yanısıra, Dubai'deki temsilciliği aracılığıyla da danışmanlık, uygulama ve eğitim hizmetlerini sürdürüyor. Elsys'in SAP, ProAct International, Nakisa, Redwood, Intermec, Cisco gibi kuruluşlarla çözüm ortaklıkları bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/istikbal-bellona-ve-mondi-bayilerini-tek-bir-portalla-yonetecek_69649.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!