Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

İTO, Aidat Ödemelerine Kolaylık Getirdi

İstanbul Ticaret Odası (İTO) üyesi 370 binden fazla firma, odanın yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini internetten kredi kartlarıyla yapabilecek.

yapi.com.tr/AA
İTO, Aidat Ödemelerine Kolaylık Getirdi

Belgelendirme sürecini elektronik hale getiren İstanbul Ticaret Odası (İTO), Faaliyet Belgesi, onaylı Ticaret Sicil Gazetesi Sureti ve Kargo Destekli Dış Ticaret Belgesi için İTO Portal'a üye olma ve sözleşme imzalayıp Oda'ya gönderme şartını geçen yıl kaldırmıştı. İTO, şimdi de üyelerinin yıllık Oda aidatı ve munzam aidat borç ödemelerini "www.ito.org.tr" adresinden yapabilmelerini sağlayan sistemi devreye aldı.

Yeni uygulamayla İTO üyeleri, internet adresindeki online işlemler menüsü altında T.C Kimlik Numarası ile uygulamaya girerek, Oda sicil numaraları ile sorgulama yaptıktan sonra güncel borçlarını öğrenip, kredi kartlarıyla ödeyebilecek. Bunun için artık İTO Portal'a üye olma ve sözleşme imzalama şartı ya da bankaya gitme zorunluluğu bulunmuyor.

Daha önce söz konusu borçlar için ıslak imzalı ve kaşeli sözleşmenin Oda'ya iletilmesi ve sözleşmede belirtilen e-posta adresine kullanıcı adı ve şifrenin gönderilmesiyle İTO Portal'e giriş yapılması gerekiyordu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ito-aidat-odemelerine-kolaylik-getirdi_129469.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!