Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İTO ve Müteahhitlerden İşbirliği

Bornova ve Bayraklı İnşaat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Dağlıer ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüşen İzmir Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, sektörün sıkıntılarının çözümü için birlikte hareket etme kararı aldıklarını açıkladı.

Yeni Asır Gazetesi
İTO ve Müteahhitlerden İşbirliği

Bornova ve Bayraklı İnşaat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Dağlıer ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüşen İzmir Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, sektörün sıkıntılarının çözümü için birlikte hareket etme kararı aldıklarını açıkladı. Demirtaş, kendisini ziyaret eden Dağlıer ve yönetim kurulu üyeleriyle, İmar Kanunu'nda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun Tasarısı Taslağı, otopark ve sığınak yönetmeliği ile altyapı katılım bedelleri konularını da görüştü.

Demirtaş, "Çarpık ve kaçak yapılaşma ile birlikte plansız gelişen şehirlerimizin durumu ortada. Ülkemiz gelecek dönemde imar ve şehircilik uygulamalarında geçmiş yıllardaki başarısızlıkları tekrarlamamalı. Gerekli önlemler alınarak, bu süreç stratejik açıdan iyi değerlendirilmeli ve bölgesel ölçekten başlayarak kentsel tasarım ölçeğine kadar planlama süreci iyi bir şekilde yönetilmeli" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ito-ve-muteahhitlerden-isbirligi-_76394.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!