Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İTO'nun Yeni Başkanı Öztürk Oran Oldu

İstanbul Ticaret Odası'nın (İTO) 20'nci dönem meclis başkanı Öztürk Oran oldu. İTO'dan yapılan açıklamaya göre, gelecek dört yıl görev yapacak yönetim kurulu başkanı ve üyelerini 14 Nisan'da seçen İTO Meclisi, 20'nci dönem meclis başkanlığı seçimini de gerçekleştirdi.

yapi.com.tr
İTO'nun Yeni Başkanı Öztürk Oran Oldu

İTO Meclis Salonu'ndaki oturum, İTO Meclisi’nin yaşça en büyük üyesi sıfatıyla Yılmaz Cömert başkanlığında toplandı. Ardından meclis üyeleri, meclis başkanı ve meclis başkanlık divanı için oy kullandı.

Meclis başkanlığı için Öztürk Oran ve Mithat Yümlü yarıştı. Oylama sonucunda Öztürk Oran, İTO'nun yeni meclis başkanı seçildi. Meclis Başkan Yardımcıları ise Veysi Cengiz Balçık ve Salih Sami Atılgan olurken, Meclis Katip Üyeliği koltuğuna Vildan Özcan oturdu.

İTO Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç, konuya ilişkin açıklamasında, şunları kaydetti:

"Komitelerimizdeki 603 arkadaşımız sektörlerin sesi olmak, taş üstüne taş koymak için görev aldı. İstanbul iş dünyasının temsilcileri olarak önemli bir sorumluluk taşıyan 261 meclis üyemiz, bu salonda bir maratona çıkıyor. İnanıyoruz ki İTO, Türkiye’yi büyütecek, bu ülkeyi ileri taşıyacak fikirlerin adresi olacaktır. Hedefimiz bu, inancımız bu."

İTO Meclis Başkanı Öztürk Oran ise "Bugün iş dünyasındaki istişarenin, ortak aklın, kardeşliğin simgesi olan İTO Meclisi'nin Başkanlık Divanı sizlerin teveccühüyle şekillenmiş oldu. Ben bu görevi bizlere layık gören siz kıymetli meclis üyelerimize en kalbi şükranlarımı sunuyorum." ifadelerini kullandı.

ETİKETLER: İTO öztürk oran
http://www.yapi.com.tr/haberler/itonun-yeni-baskani-ozturk-oran-oldu_165104.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü BTMSEAL Alfa Hibrit

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!