Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İTÜ Kimya Mühendisliği Kulübü Kalekim Fabrikalarında

İTÜ Kimya Mühendisliği Kulübü, Kalekim A.Ş.’nin İstanbul’da yer alan fabrikalarına 'Teknik Gezi' düzenlendi. Geziye 44 öğrenciyle birlikte Doç. Dr. Moiz Elnekava katıldı. Kalekim Ar-Ge Müdürü Beyhan Gözoğul ve Müdür Yardımcısı Gülden Tombaş, yapılan gezi süresince Kalekim Ar_Ge faaliyetleri hakkında öğrencileri bilgilendirirken, öğrencilerin

yapi.com.tr
İTÜ Kimya Mühendisliği Kulübü Kalekim Fabrikalarında

İTÜ Kimya Mühendisliği Kulübü, Kalekim A.Ş.’nin İstanbul’da yer alan fabrikalarına teknik gezi düzenlendi. Geziye 44 öğrenciyle birlikte Doç. Dr. Moiz Elnekava katıldı. Kalekim Ar-Ge Müdürü Beyhan Gözoğul ve Müdür Yardımcısı Gülden Tombaş, yapılan gezi süresince Kalekim Ar_Ge faaliyetleri hakkında öğrencileri bilgilendirirken, öğrencilerin sorularını da yanıtlama fırsatı buldu.

Ar-Ge tesislerinin ardından gerçekleşen üretim tesisleri gezisinde öğrencilere İşletme Müdür Yardımcısı Tuncay Kılıç eşlik etti. Öğrencilerin, Kalekim’in üretim faaliyetleri, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi' ile sektör hakkında bilgilendirildiği gezide soruları da yanıtlayan Kılıç, öğrencilerin ilgi ve meraklarının onların geleceği açısından son derece önemli olduğunu belirtti.

Kalekim Ürün ve Marka Grup Şefi Tuba Günsel ise yaptığı konuşmada Kalekim’i tanıtarak, kimya mühendisliğinin sektördeki rolü ve öğrencilerin kariyer hedefleri hakkında bilgilendirmede yaptı. Ayrıca soru-cevap etkinliğine katılarak öğrencilere iş yaşamının gereklilikleri hakkında bilgiler verdi.

Ardından söz alan Kalekim Kalite Şefi Serkan Sarıhan, Kalekim’in çevre faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaparak, öğrencilerin 'Kalekim Çevre Yönetim Sistemi' ve faaliyetleri hakkındaki sorularına yanıt verdi.

Doç. Dr. Moiz Elnekave, geleceğin kimya mühendislerine yaptığı katkı ve misafirperverlikten dolayı Kalekim’e teşekkürlerini etti. Kendilerinin de sanayi – üniversite iş birliğine her zaman önem verdiklerini söyleyerek, “Kalekim gezi boyunca bizlere ‘Daima En İyisi’ nasıl olunur sorusunun yanıtlarını sunmuştur” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/itu-kimya-muhendisligi-kulubu-kalekim-fabrikalarinda_75045.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!