Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İTÜ Mezunu Tasarımcılar "10 Most Wanted Designers" Arasında...

Wallpaper* - International Design, Interiors and Lifestyle dergisi Temmuz/Ağustos 2005 sayısında yayınlanan "10 Most Wanted Designers" baslığı altında farklı ülkelerden en yetenekli, gelecek vadeden 10 genç tasarımcının tanıtıldığı bölümünde İstanbul Teknik Üniversitesi (ITU) Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü'nden mezun 2 tasarımcıya da yer verdi.

İTÜallpaper* - International Design, Interiors and Lifestyle dergisi Temmuz/Ağustos 2005 sayısında yayınlanan "10 Most Wanted Designers" baslığı altında farklı ülkelerden en yetenekli, gelecek vadeden 10 genç tasarımcının tanıtıldığı bölümünde İstanbul Teknik Üniversitesi (ITU) Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü'nden mezun 2 tasarımcıya da yer verdi.

Demet Bilici (ITU'04) gecen yıl bitirme projesi olarak bir KOBİ için Corian malzemeden tasarladığı "Drop" isimli lavabosu, Seçil Uğur (ITU'05) ise "Flower on the Table" isimli bir mobilya tasarımıyla listede yer aldı.

Wallpaper* dergisi geçtiğimiz yıl da Ali Oğulcan İlhan'ı (ITU'03) "15 Most Wanted Designers" arasında göstermişti (Temmuz 2004, www.etmk.org )

http://www.yapi.com.tr/haberler/itu-mezunu-tasarimcilar-10-most-wanted-designers-arasinda-_29165.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!