Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İzmir Büyükşehir'den Operasyon

Tüm güvenlik birimlerinden sorumlu genel sekreter yardımcılığı görevine getirilen eski Balçova Emniyet Müdürü Ferda Eser’in koordinasyonunda sorunlar çözülecek.

Milliyet Gazetesi
İzmir Büyükşehir'den Operasyon

Tüm güvenlik birimlerinden sorumlu genel sekreter yardımcılığı görevine getirilen eski Balçova Emniyet Müdürü Ferda Eser’in koordinasyonunda sorunlar çözülecek.

Trafik nefes alacak

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, vatandaşı canından bezdiren tüm sorunları en kısa sürede çözme sözü verdi. Kentte trafiğe nefes aldırmak amacıyla alt ve üstgeçitlerin yapımına hız vereceklerini, yeni alternatif cadde ve bulvarların açılacağını belirten Kocaoğlu, Aliağa-Menderes Raylı Sistemi’nin hizmete girmesiyle kuzey-güney aksında ulaşımın rahatlayacağını kaydetti.

İşportaya taviz yok

Büyükşehir'in zabıta kadrosunun güçlendirildiğini, ilçe belediyelerle  koordinasyon sağlanarak, başta işporta ve kaldırım işgalleri olmak üzere çevre ve gıda güvenliği konusunda mücadele edileceğini kaydeden Kocaoğlu, şöyle konuştu: "Bu amaçla emniyet teşkilatından değerli bir arkadaşımızı bünyemize dahil ettik. Zabıta teşkilatı ve çevre sağlığından sorumlu olacak. Halk sağlığıyla oynayanlara, çevre, görüntü ve   gürültü kirliliğine neden olanlara kesinlikle müsamaha gösterilmeyecek. Belediyemizin ilgili birimleri günün koşullarına göre yeniden organize edilecek. Çünkü bu işler ayrı bir ihtisas gerektiriyor. Ferda Eser, ilçe belediyeleriyle işbirliği yapacak. Emniyet Müdürlüğü’nün de desteğiyle tüm sorunlar en kısa zamanda çözülecek."

http://www.yapi.com.tr/haberler/izmir-buyuksehirden-operasyon_68937.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!