Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İzmirliler Alıştı Artık

Metro altyapı çalışmaları nedeniyle yıllardır sokaklarında yürüyemeyen, tozla, çamurla mücadele eden Hataylılar kazılardan kurtulamıyor. Metro, doğalgaz, TEDAŞ’den sonra şimdi de Kent Bilgi Sistemleri Ağı projesi kapsamında fiber optik kablo döşünmesi için Hatay’da kazı çalışmaları başladı. Yaşlılar çocuklu anneler sokakta değil kaldırımda bile

Hürriyet Gazetesi
İzmirliler Alıştı Artık

Metro altyapı çalışmaları nedeniyle yıllardır sokaklarında yürüyemeyen, tozla, çamurla mücadele eden Hataylılar kazılardan kurtulamıyor. Metro, doğalgaz, TEDAŞ’den sonra şimdi de Kent Bilgi Sistemleri Ağı projesi kapsamında fiber optik kablo döşünmesi için Hatay’da kazı çalışmaları başladı. Yaşlılar çocuklu anneler sokakta değil kaldırımda bile yürüyemez oldu. Alışverişten umudunu kesen bir çok esnaf ise çoğu zaman dükkanı bile açmaya gelmedi.

Yazdan buyana metro çalışmaların yapıldığı açık alana biriken çöplerden lağım sularından hem kokudan hem de sineklerden pencereleri bile açamadıklarını belirten vatandaşlar "Hapis hayatı yaşıyoruz. Artık bu olumsuzluklara yıllardır alıştık. Her gün farklı bir kazı ile karşılaşıyoruz. Metro, doğal gaz, TEDAŞ’dan sonra şimdi de kablo döşenmesi nedeniyle kaldırımlarımız delik deşik oldu" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/izmirliler-alisti-artik_74110.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!