Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İzotim'e 'Uygulama Ödülü'

Geçen yıl İzocam tarafından '2005 Yılı Eğitim Ödülü' ve '2005 Yılı Uygulama Ödülü'nü almaya değer bulunan İzotim, bu yıl da 'Uygulama Ödülü'nün sahibi oldu.

yapi.com.tr
Geçen yıl İzocam tarafından '2005 Yılı Eğitim Ödülü' ve '2005 Yılı Uygulama Ödülü'nü almaya değer bulunan İzotim, bu yıl da 'Uygulama Ödülü'nün sahibi oldu. İzotim adına ödülü, Salim Ünal aldı.

Firmanın hissedarlarından Emine Aydın, başarılarını motivasyon ve kalifiye kadrolarına borçlu olduklarını belirtti. Aydın, "Başarının ancak nitelikli insan gücünün istihdam edilmesi ile mümkün olduğuna inanmaktayım" derken, yalıtımın sosyal sorumluk boyutuna dikkat çekti.

"Isı yalıtımı, doğal kaynakları koruyarak çevreye dost inşaat imkânı verir. Bu, firmamızın sosyal amacıyla tamamen paraleldir" diyen Aydın, "İçinde bulunduğumuz enerji darboğazı ve çevre kirliliği ile bozulan ekolojik denge, tüm kadromuzu büyük ölçüde motive ediyor ve kurum hedeflerimizi geliştirmemize uygun zemin oluşturuyor' şeklinde konuştu.

Emine Aydın
İzotim, Varyap Varlıbaşlar - Teknik Yapı ortak girişimi Uphill Court Batı Ataşehir, Uphill Court Bahçeşehir, Ağaoğlu My World, Soyak Olympiakent ve Mavi Şehir (İzmir), İstanbul Kentsel Dönüşüm Projesi - İlci İnşaat A. Ş., Sur Yapı Dora Park, Önalanlar Arte Verde Evleri, Dumankaya Trend, Er-Ba Forum Çamlık Alışveriş Merkezi (Denizli), Polat inşaat Atapol Residence, Yapı Yatırım - Bostancı City gibi Türkiye'nin önde gelen projelerine danışmanlık ve uygulama desteği veriyor.


ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/izotime-uygulama-odulu_53776.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!