Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kafkasların En Büyük Projesi Schindler'in...

Schindler, Kafkasların en büyük toplu konut projesine imza attı. 2009 yılının yaz aylarında bitmesi planlanan Kafkasların en büyük toplu konut projesine Schindler, 160 adet 3300 asansör inşa edecek.

yapi.com.tr
1 Kafkasların En Büyük Projesi Schindler'in...

Schindler, Kafkasların en büyük toplu konut projesine imza attı. 2009 yılının yaz aylarında bitmesi planlanan Kafkasların en büyük toplu konut projesine Schindler,160 adet 3300 asansör inşa edecek.

Schindler, Türkiye’ye bağlı Azerbaycan distribütörlük firması Absheron Youth Town konut projesinin asansör ihalesini kazandı. 2008 Mayıs ayında imzalanan proje için Schindler 3300 modeli tercih edildi.

Doğru proje, doğru ürün

Mükemmel tasarımı, sessiz çalışma özelliği, geniş kabin tasarımı ile konutlara uygun olması Schindler 3300 ürününün bu projede tercih edilmesini sağladı.

Schindler Türkiye Azerbaycan Distribütörü Tarkan Shukurov, Absheron Youth Town Konut Projesi ile ilgili olarak: "Schindler 3300 ürününü sattığımız bu projede başarının anahtarı 'doğru projeye doğru ürün hattı' düşüncesinde yatmaktadır" dedi.

Schindler Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Özbekistan için doğrudan pazar desteği sağlıyor. Kuveyt,  Umman, Suriye,  Bangladeş, Sri Lanka, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Katar ve Pakistan gibi Orta Doğu ve Orta Asya ülkelerinin büyük bir bölümüne ise distribütörleri ile hizmet veriyor.

1874 yılında İsviçre’de kurulan firma, dünyanın en büyük asansör ve yürüyen merdiven firmalarından bir tanesi. 1947 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren ve % 100 yabancı sermayeli Schindler, ISO 9001 kalite onay belgesi ile CE belgesine sahip.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kafkaslarin-en-buyuk-projesi-schindlerin-_62962.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • ürünü ve firmayı tanıtıcı katalog göndermenizi rica ediyorum. emineozge@yahoo.com YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!