Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Kaindl 'Two' ve 'Three' Serileri DENDRO ile Türkiye Pazarında

DENDRO, dünyanın trend belirleyicisi Kaindl Laminat Parke'nin 'two' ve 'three' serisi ürünlerini, 17 Haziran Perşembe günü İstanbul Bakırköy Titanik otelde düzenleyeceği kokteylle Türkiye’nin dört bir yanından gelecek bayilerine tanıtacak. Firma, 18 Haziran Perşembe günü de lamine parke üretimi yaptığı Düzce’de bulunan ve dünyanın en modern

yapi.com.tr
Kaindl 'Two' ve 'Three' Serileri DENDRO ile Türkiye Pazarında

ekanı oluşturan tüm boyutlara en kaliteli çözümleri sunan, sektörün öncü kuruluşu ASPEN liderliğinde üretime başlayan DENDRO, distribütörü olduğu Kaindl Laminat Parke'nin zemin kaplamasında çığır açacak yenilikteki ürünlerini Türkiye piyasasına sunuyor. DENDRO, dünyanın trend belirleyicisi Kaindl Laminat Parke'nin 'two' ve 'three' serisi ürünlerini, 17 Haziran Perşembe günü İstanbul Bakırköy Titanik otelde düzenleyeceği kokteylle Türkiye’nin dört bir yanından gelecek bayilerine tanıtacak. Firma, 18 Haziran Perşembe günü de lamine parke üretimi yaptığı Düzce’de bulunan ve dünyanın en modern tesislerinden biri olan DENDRO Lamine Parke üretim tesislerine gezi düzenleyecek.

DENDRO

DENDRO Lamine Parke, ASPEN liderliğinde 2007 yılında sektöre adım attı. Firma, en son teknolojik donanım ve profesyonel alt yapısıyla 60 bin metrekare açık ve 12 bin metrekare kapalı alanda, Avrupa standartlarında E1 kalitesinde üretim yapıyor. Ahşabın ortam şartlarına karşı oluşturduğu genleşme gibi istenmeyen etkileri en aza indiren DENDRO Lamine parkeler, üç farklı ağaç katmanının çalışma yönleri birbirlerine dik açı oluşturacak şekilde yerleştirmesiyle oluşturuluyor. Üç katmanlı yapısı sayesinde ahşabın doğal çalışması yüzde 70 oranında yok ediliyor.

Hassas fırınlarda kurutulan ahşap tabakaların E1 standardındaki özel tutkallarla bir araya getirilmesiyle oluşturulan DENDRO parkelerin panel uçlarında kullanılan 10 cm boyundaki Marine Grade su kontra plağıyla parkelerin birleşim yerleri, yapıya görüntü açısından ömür boyu koruma sağlıyor. Otomatik makinelerle uygulanan altı kat özel UV sertleştirilmiş Bona X marka cila, DENDRO lamine parkeyi daha dayanıklı hale getiriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kaindl-two-ve-three-serileri-dendro-ile-turkiye-pazarinda_80264.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!