Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kale Grubu Erzurum Bayii Şahika A.Ş. Hizmete Girdi

Şahika A.Ş.’nin showroom açılışı, Erzurum Vali Yardımcısı Vali Vekili Nurullah Aktaş, Erzurum Kazım Karebekir Belediye Başkanı Dursun Şahin, Kale Grubu Şirketleri Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Erzurum Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Muammer Cindilli, Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis, Kale Grubu’nun üst düzey yöneticileri,

yapi.com.tr
2 Kale Grubu Erzurum Bayii Şahika A.Ş. Hizmete Girdi

Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kalekim, Kaleterasit, RocaKale, Kalecolor, Kaledekor, Kalekalıp gibi, kendi alanında öncü pek çok markayı barındıran Kale Grubu, Erzurum’da hizmete giren Şahika A.Ş. ile daha da güçlendi. Şahika A.Ş.’nin showroom açılışı, Erzurum Vali Yardımcısı Nurullah Aktaş, Erzurum Kazım Karebekir Belediye Başkanı Dursun Şahin, Kale Grubu Şirketleri Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Erzurum Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Muammer Cindilli, Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis, Kale Grubu’nun üst düzey yöneticileri, Şahika Boya’nın bayileri ile halktan yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Şahika A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Taner Ardahanlı yaptığı açılış konuşmasında “Yenilenmeyi ve farklılaşmayı ilkesi saymış bir firmanın önündesiniz bugün alışılmış kalıpları, doğru sınırlarını aşmadan yenilemeye çalışıyoruz. Dar alanlar bizim mekanımız olmayacak çünkü hedefimiz çok geniş. Bu coğrafyanın insanlarının daha iyiye layık olduğunu düşünüyoruz. Bu yatırımı burada yapmamızın en önemli olgusu budur. Merdivenin ilk basamağı olan bu hedefimize ulaşmamızda emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkür ederim.” dedi.

Erzurum Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Muammer Cindilli, dünyada büyük bir iktisadi şokun yaşandığını belirterek, Türkiye’de iş dünyasının büyük bir özveri ile ayakta kalmaya çalıştığını ve atılım yapmak için gayret sarf ettiğini söyledi.

Kale Grubu Şirketleri Başkanı Zeynep Bodur Okyay, köklü ve muteber firmalardan biri olan Şahika A.Ş.’nin yapı showroomu ile Erzurum'un önemli bir hizmete kavuştuğunu söyledi. Şahika A.Ş’nin bölgenin koşullarına göre kurumsallaşmayı başarmış bir şirket olduğunu kaydeden Okyay, “Şahika A.Ş ‘nin köklü üretim kültürüyle ve yenilikçi hizmet anlayışıyla daha da büyük başarılara imza atacağına inanıyorum. İnşallah uzun yıllar birlikte çalışma fırsatını bulacağız. Ardahanlı Ailesinin Kale Ailesi’ne katılmasından büyük bir mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Kale Grubu ile iki yıldan bu yana çalışan Şahika A.Ş’nin yeni showroomunda Çanakkale Seramik, Kalebodur, RocaKale, Kalekim, Mavikale ve Kaledekor markalarına ait ürünler bulunuyor. 6000 metrekare açık alan üzerine kurulu showroomda; 1650 metrekare kapalı alan içinde 450 metrekare showroom, 300 metrekare yönetim ve muhasebe katı, 150 metrekare toplantı ve yemek salonu bulunuyor. 2.500.000 YTL’ye mal olan showroom toplam 35 kişiden oluşan özel tasarım ve satış ekibi ile hizmet veriyor.


http://www.yapi.com.tr/haberler/kale-grubu-erzurum-bayii-sahika-a-s-hizmete-girdi_61865.html

Read Comment Section
2 Yorum Yorum Yaz
  • dursun yapı market adı altında yeni açtığımız inşaat malzemelerinde eksiyimiz bulunan fayans seramik ve gıranit vs eksiklerimiz için sizinle iletişim kurmak istıyoruz. sizden cevap bekliyoruz. AĞRI ELEŞKİRT, TEL: 04727112253 teşekkürler YANITLA
  • toptan seramik alcam fiyatını öğrenmek için nasıl bağlantı kuracağız acaba? wayas34@hotmail.com YANITLA
2 yorumdan 2 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!