Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kale Grubu'nun web Sayfası Yenilendi

Çanakkale Seramik, Kalebodur, RocaKale, Kaledekor, Kalekim ve Kaleterasit gibi yapı dünyasının güçlü ve öncü markalarını barındıran Kale Grubu, kur

Kale Şirketler Grubu
1 Kale Grubu'nun web Sayfası Yenilendi

b>Çanakkale Seramik, Kalebodur, RocaKale, Kaledekor, Kalekim ve Kaleterasit gibi yapı dünyasının güçlü ve öncü markalarını barındıran Kale Grubu, kurumsal web sayfasını yeniledi.

www.kale.com.tr web sayfasında Kale Grubu Şirketleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabiliyor.

· Kale Grubu
· Şirketlerimiz
· İnsan Kaynakları
· Sosyal Sorumluluk
· Basın Odası

başlıklarıyla 5 bölümden oluşan site de en kapsamlı bölümlerden biri de "Sosyal Sorumluluk". - Doğa, Eğitim, Sağlık, Tarih, Spor, Vakıf, Yayınlar, Seramik Müzesi, Sanat Atölyesi ve Sponsorluklar - başlıklarıyla Kale Grubu'nun yapmış olduğu toplumsal hizmetleri yer alıyor.

Sitenin ana sayfasından Türkiye'de ilk olma özelliği gösteren sanal Seramik Müzesi'ne ulaşılabilir. Kale Grubu tarafından 1996 yılında Çanakkale'nin Çan ilçesinde Kaleseramik Fabrikaları'nın bahçesinde kurulan Çan Dr. İbrahim Bodur Seramik Müzesi Türkiye'nin ilk seramik müzesidir. Müzede, kuruluşundan itibaren her yıl düzenlenen ulusal ve uluslararası uygulamalı seramik sempozyumuna katılan sanatçıların eserleri yer alıyor. Müze lokasyon açısından herkesin kolayca ulaşabileceği bir yerde olmadığı için, bu eserler web ortamanda sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Bu bölümde, 44 tane seramik sanatçısının eserini sanal seramik müzesinde görebilir ve sanatçıların özgeçmişlerine de ulaşabilirsiniz.

Sitenin bir diğer önemli özelliği de Basın Odası'nın çok kapsamlı olması. Bu bölümde Kale Grubu ile ilgili haberleri, güncel basın bültenlerini, şirket logolarını, fotoğraflarını, basında yer alan haberlerin arşivlerini bulabilir, kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kale-grubunun-web-sayfasi-yenilendi_10845.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • ben kalekilit kullanıyorum ve çok menmunum yeni üretilen kilitler ilgimi çekti kullandığım kilidin seri no 23088'dir eğer beni yenileri hakkında bilgilendirirseniz memnun olurum YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!