Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kale Kilit'in En Yeni Teknolojik ve Elektronik Ürünleri Vitrinde

Kale Kilit Dış Ticaret A.Ş., otellerin güvenlik ihtiyaçlarına en etkin çözümler sunan ürünlerini ANFAŞ Uluslararası Otel Ekipmanları 2010 Fuarı’nda tanıttı. Firma, ANFAŞ Otel Ekipmanları Fuarı 2010’daki 132 m2 stant alanında, ulusal ziyaretçilerin yanı sıra Akdeniz, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden iş adamlarıyla da buluştu.

yapi.com.tr
Kale Kilit'in En Yeni Teknolojik ve Elektronik Ürünleri Vitrinde

Kale Kilit Dış Ticaret A.Ş., otellerin güvenlik ihtiyaçlarına en etkin çözümler sunan ürünlerini ANFAŞ Uluslararası Otel Ekipmanları 2010 Fuarı’nda tanıttı. 20-23 Ocak 2010 tarihleri arasında düzenlenen ANFAŞ HOTEL EQUIPMENT’ Uluslararası Akdeniz Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Dekorasyon ve Servis Ekipmanları İhtisas Fuarı, bu yıl 21. kez kapılarını açtı. Fuar, ulusal ve uluslararası konaklama işletmelerinin yöneticileriyle tüm sektör profesyonellerini bir araya getirdi.

Kale Kilit Dış Ticaret, ANFAŞ Otel Ekipmanları Fuarı 2010’daki 132 m2 stant alanında, ulusal ziyaretçilerin yanı sıra Akdeniz, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden iş adamlarıyla da buluştu. Kale Kilit Dış Ticaret A.Ş, fuar süresince IC Kartlı Kilit Sistemleri, RF Kartlı Kilit Sistemleri, MİFARE0 Kartlı Kilit Sistemleri, MİFARE1 Kartlı Kilit Sistemlerinin yanı sıra en yeni ürünlerinden Kale Elektronik Kabin Kilitlerini de tanıttı.

SPA, fitness salonlarında Kale Elektronik Kilitli kabin güvencesi

Kale Kilit Dış Ticaret A.Ş. Elektronik Kabin Kilitleri ile spa merkezleri, fitness salonları, otel, okul ve spor tesisi gibi dolap kilidinin kullanıldığı her alanda alternatif çözümler sunuyor. Şifreli, kartlı veya elektronik modelleriyle kolayca kullanılabilen elektronik kabin kilitlerinin montajı da son derece basit.

Pratik kullanım, kolay montaj…

İşletme anlayışının kullanıcının güvenliğine verdiği önemin en somut örneklerinden biri olan Kale Elektronik Kabin Kilitleri, alternatifli kullanım seçenekleriyle işletme ihtiyacına göre müşterilerine farklı uygulamalar sunuyor. Belirlenmiş bir kart veya anahtarla belirlenmiş bir dolapta kullanılabildiği gibi, herhangi bir anahtar veya kart ile kullanıcının seçeceği herhangi bir dolapta da kullanılabiliyor.

Aynı zamanda şifreli modellerde akıllı kasa mantığı ile çalışarak her kilitleme ve açma işleminde kendini yeniden programlayıp yeni kullanıcın belirlediği şifre ile kullanılabiliyor. Böylece dolapların kullanımı kullanıcının kendi inisiyatifine bırakılarak kendiliğinden ortaya çıkan otokontrol mekanizmasıyla kullanıcının güvenliği maksimum seviyeye çıkarılıyor.

Maliyet açısından ekonomik olan elektronik kabin kilitleri, pratik kullanımı sayesinde dolaplarda değişiklik yapılması durumunda yeni dolaplara kolayca adapte edilebiliyor. Standart olarak bütün kabin kilitlerinde bulunan alarm ve ikaz özellikleriyle oluşabilecek art niyetli kullanımları önlemede caydırıcı özelliğe sahip. Alarm özelliği dolabın zorla açılmasında, darbeye karşı ve art niyetli şifre taramaları için özel olarak geliştirildi.

Kale Kilit Dış Ticaret A.Ş.’nin kabin kilitleri; The Ritz Carlton, Swiss Hotel, Ceylan Intercontinental, Dedeman Hotel (Life Style), Ramada Plaza, The Green Park Hotel, Robert Koleji, Ağaoğlu Sosyal Tesisleri, Emarr Toskana Evleri Dolce Vita, Celebrity Fitness, Hill Side İstinye Park AVM VIP, The Wellness Company, Reelife, Techno Gym, Flexi Health Club, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Eğitim, Sabiha Gökçen Havaalanı Motor Tamir Bakım Atölyesi ve Kongre Merkezi gibi birçok prestijli noktada kullanılıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kale-kilitin-en-yeni-teknolojik-ve-elektronik-urunleri-vitrinde_76078.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!