Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Kale Tasarım Merkezi BEDA'ya Kabul Edildi

Avrupa’dan tasarım birlikleri ve enstitüleri ile tasarımı tanıtma amaçlı kurulan yerel ve ulusal merkezlerin üye olarak kabul edildiği BEDA’nın (The Bureau of European Design Associations), geçtiğimiz mart ayında Lizbon’da yapılan Genel Kurulunun sonuçları açıklandı. Kale Tasarım Merkezi, bu sene birliğe katılan 6 uluslararası üye arasında yer

yapi.com.tr
Kale Tasarım Merkezi BEDA'ya Kabul Edildi

IMG border=0 hspace=5 alt="" vspace=5 align=right src="http://www.yapi.com.tr/Uploads/HaberMedya/2010\haberler\80176_Kale_Logo.jpg">Avrupa’dan tasarım birlikleri ve enstitüleri ile tasarımı tanıtma amaçlı kurulan yerel ve ulusal merkezlerin üye olarak kabul edildiği The Bureau of European Design Associations'ın (BEDA), geçtiğimiz mart ayında Lizbon’da yapılan genel kurulunun sonuçları açıklandı.

Kale Tasarım Merkezi, bu sene birliğe katılan 6 uluslararası üye arasında yer alarak, BEDA’ya Türkiye’den üyeliği sağlanan ilk kuruluş olma hakkına sahip oldu.

Tasarım değerinin tanıtılması ve bu yönde iletişimin sağlanması amacıyla faaliyet gösteren BEDA’nın üyeleri arasında; Politecnico di Milano, Finlandiya Tasarımcılar Birliği Ornamo, Norveç Tasarım Konseyi gibi saygın tasarım kuruluşları yer alıyor. 

http://www.yapi.com.tr/haberler/kale-tasarim-merkezi-bedaya-kabul-edildi_80176.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!