Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kalecik: Ankara'nın Arka Bahçesi

Kalecik Belediyesi’nin yardım çağırılarını duyan Çankaya Belediyesi, protokol imzalayarak belediye hizmetleri konusunda maddi bir beklenti olmaksızın karşılıklı destek konusunda anlaştı.

Hürriyet Gazetesi
Kalecik: Ankara'nın Arka Bahçesi

Kalecik Belediyesi’nin yardım çağırılarını duyan Çankaya Belediyesi, protokol imzalayarak belediye hizmetleri konusunda maddi bir beklenti olmaksızın karşılıklı destek konusunda anlaştı.

Yapılan bu anlaşma sonrasında, Yenimahalle ve Çankaya Belediyesi’nin destekleriyle hayat bulan rekreasyon alanı ile Kalecik Festivali’ne hazırlıklarda son noktaya gelindi. Yapılan çalışmaları yerinde takip etmek ve yeni ihtiyaçları belirlemek üzere, Çankaya Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Ulusoy, bir heyetle birlikte Kalecik’e ziyarette bulundu. Kalecik Belediye Başkanı Nevzat Şahin lie Kalecik’i gezen Ali Ulusoy, belediyelerin yerdımlaşmayı siyasileştirmeden sürdürmesi gerektiğinin altını çizdi. Şahin’le rekreasyon alanını gezip çalışmaları yakından takip eden Ulusoy, imzalanan işbirliği protokolu ve bu konuyla ilgili görüşleriyle ilgili şöyle konuştu:

"Bu protokolü imzalarken en önemli amacımız unutulmaya yüz tutmuş Kalecik Karası’nı canlandırmak. Kalecik Karası önemli bir marka, artık dünyada ve Türkiye’de tanıtımı için Çankaya ve Kalacik Belediyesi işbirliği ortaklığı yapıyor. Bu işbirliği sadece kültürel anlamda değil, çesitli konularda da birbirmize destek veriyoruz. Öncelikli olarak hedefimiz Kalecik Festivali’nde destek olmak ancak aynı zamanda ihtiyaç olan, teknik ve ekipman desteğini de sağlıyoruz. İlk adımını Kalecik Belediyesi’yle attığımız, işbirliği protokolleri yapmaya devam etmekte kararlıyız. Biz Çankaya Belediyesi olarak hem maddi açıdan hem de imkanlar açısından bir çok belediyeden şanslıyız, maddiyat ve ekipman açısından sıkıntı çeken belediyelere elimizden geldiğince destek olabilmeyi hedefliyoruz."

http://www.yapi.com.tr/haberler/kalecik-ankaranin-arka-bahcesi_72544.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!