Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kalecolor’dan Eğitime Destek

Boya sektörünün lider markalarından Kalecolor, yaşamın farklı noktalarından tüketicilerinin hayatına renk katmaya ve sorumluluklarını yerine getirmeye devam ediyor.

yapi.com.tr
Kalecolor’dan Eğitime Destek

oya sektörünün lider markalarından Kalecolor, yaşamın farklı noktalarından tüketicilerinin hayatına renk katmaya ve sorumluluklarını yerine getirmeye devam ediyor. Öğrenciler, Kalecolor tarafından boyanan sınıflarında yeni eğitim-öğretim yılına pırıl pırıl başlıyor.

2004 yılından bu yana Kale Grubu şirketlerinden Kalekim çatısı altında faaliyet gösteren Kalecolor; yenilikçi çizgisi, insana ve çevre sağlığına duyarlı yaklaşımı ile boya sektörünün öncü firmaları arasında yer alıyor.

Öğrenciler yorucu geçecek yeni bir eğitim-öğretim yılına daha merhaba demenin heyecanı içinde... Kalecolor da eğitime destek vermek amacıyla kendisine gelen talepleri değerlendirerek Türkiye’nin farklı illerinde bulunan üç ilköğretim okulunu boyadı. İstanbul Eram Fatih İlköğretim Okulu ve İş Okulu, Muğla Şehit Ahmet Benler İlköğretim Okulu ve Ankara Mevlana İlköğretim Okulu, Kalecolor tarafından boyanarak 2007–2008 eğitim-öğretim yılına hazır hale getirildi. Kalecolor, öğrencilerin daha temiz ve sağlıklı bir ortamda eğitim alması için üzerine düşen sorumluluğu yerine getirdi.

Kalecolor, okulların boyanmasında iç cephede yeni ürün serisi Kalia’yı, dış cephede ise su bazlı Grena’yı tercih etti. Duvarlarda ve tavanlarda küf ve yosun oluşumunu engelleyen, ışıkla kendi kendini temizleyerek zararlı maddeleri ve kötü kokuları önleyen Kalia ile su bazlı Grena, kesinlikle çevre ve insan sağlığına zarar vermiyor.

Gerçekleştirdiği çalışmalarla sanata, spora ve eğitime verdiği katkının altını çizen Kalecolor, farklı projelerle tüketicilerin yaşamına renk katmaya devam edecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kalecolordan-egitime-destek_56358.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!