Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kalekim A.Ş Bayii Çalışanlarıyla Buluştu

Yapı sektörünün lider firması Kalekim AŞ, Antalya Kemer’deki Limak Limra Otel’de bayi çalışanları toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda bayii çalışanları için kurduğu KaleTim Kulübü’nün tanıtımını yapan Kalekim A.Ş, ayrıca Kalekim Yapı Kimyasalları, Kalecolor, Kaleterasit ve Mavi Kale markalarının yeni ürünlerini de görücüye çıkardı.

yapi.com.tr
1 Kalekim A.Ş Bayii Çalışanlarıyla Buluştu

apı sektörünün lider firması Kalekim AŞ, Antalya Kemer’deki Limak Limra Otel’de bayi çalışanları toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda bayii çalışanları için kurduğu KaleTim Kulübü’nün tanıtımını yapan Kalekim A.Ş, ayrıca Kalekim Yapı Kimyasalları, Kalecolor, Kaleterasit ve Mavi Kale markalarının yeni ürünlerini de görücüye çıkardı.

Yapı kimyasalları sektöründe Kalekim, boyada Kalecolor, dekoratif dış cephe sıvada Kaleterasit, dış cephe mantolamada Mavi Kale markalarıyla hizmet veren yapı sektörünün lider firması Kalekim A.Ş, Antalya Kemer’deki Limak Limra Otel’de bayi çalışanları toplantısı düzenledi. 6 - 9 Mart tarihleri arasında gerçekleşen toplantıda bayi çalışanları Kalekim’in kendileri için özel olarak hayata geçirdiği KaleTim Bayi Çalışanları Kulübü ile tanıştı. Kalekim’in yeni ürünleri hakkında bilgiler de alan katılımcılar ayrıca düzenlenen turnuva ve eğlencelerle stres attı.

Bayi çalışanları için özel kulüp: KaleTim
Kalekim, toplantının ilk gününde Türkiye’nin dört bir yanından gelen 600 bayi çalışanıyla Kalekim Yapı Kimyasalları, Kalecolor, Kaleterasit ve Mavi Kale markalarının yeni ürünlerini paylaştı. Toplantı sırasında ayrıca bayi çalışanları için özel olarak hayata geçirdiği KaleTim Bayi Çalışanları Kulübü’nü de tanıttı. Kalekim bayi çalışanlarının ortak buluşma noktası olacak KaleTim, sunacağı avantajların yanı sıra mesleki bilgi ve yetenekleri geliştirici eğitimler de düzenleyecek. Bayi çalışanları isimlerine özel olarak yaptırılan KaleTim kartlarıyla yaptıkları satışlardan puan toplayacak ve karşılığında hediyelerle ödüllendirilecek. Anlık düzenlenecek kampanyalarla sürpriz fırsatlar da yakalayacak olan KaleTim üyeleri, Kalekim merkez ve farklı bölgelerdeki bayi çalışanlarıyla sürekli iletişim halinde olabilecek.

Etkili iletişim tekniklerini öğrendiler
Bayi çalışanları, Kişisel Gelişim Yazarı Ahmet Şerif İzgören’in ‘Etkili İletişim’ konusunda verdiği seminere de katıldı. Bu seminerle çalışanlarının yeteneklerine katkıda bulunmayı amaçlayan Kalekim, ayrıca düzenlediği turnuva ve etkinliklerle de onlar için eğlenceli bir ortam yarattı. Kalekim A.Ş Satış Müdürü Göksen Yedigüller, Kalekim A.Ş Satış Müdür Yardımcısı İlker Emiroğlu ve Kalekim A.Ş Pazarlama Müdür Yardımcısı Doğal İnallı’nın da hazır bulunduğu Kalekim Bayi Çalışanları Toplantısı verilen gala yemeğiyle son buldu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kalekim-a-s-bayii-calisanlariyla-bulustu_60169.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • kalekim sözünü tutmuyor vermiş oldugu sözleri yerine getirmiyor. ben taşören usta olarak 06 30 2012 KULLANMIYACAGIM. KULLANAN ARKADAŞLARIMI ALMAMALARI KONUSUNDA UYARACAGIM.......... YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!