Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Kastamonu Entegre İNTERMOB Fuarı'nda Yer Aldı

Kastamonu Entegre, İntermob Fuarı’nda ürün deneyimlemede dünyada bir ilki teşkil eden “IDS interaktif odayı” ve yeni koleksiyonlarını sektör profesyonelleri ile buluşturdu.

yapi.com.tr
Kastamonu Entegre İNTERMOB Fuarı'nda Yer Aldı

İnovasyona yönelik çalışmalarında, günümüzde hızla değişen teknolojiyi, sektördeki dinamiklerle birleştiren, bu süreçte odağına tüketiciyi alan Kastamonu Entegre, bu alandaki çalışmalarına hız kazandırdı. Tüketici ve teknoloji odaklı inovatif çalışmalarını 2017 yılında hayata geçirdiği, üç boyutlu kartela, artırılmış gerçeklik ve üç boyutlu sanal showroomu bir arada sunma özelliği ile dünyada bir ilki oluşturan “IDS 3D” (Interior Design Studio) ile sektörün karşısına çıktı.

Mobil cihaz deneyimini bir adım öteye taşıyarak yeni nesil sunum aracına dönüştüren Kastamonu Entegre, IDS interaktif oda ile bu kez müşterilerine daha önce hiç yaşamadıkları bir deneyim sundu. İntermob Fuarı‘nda inovasyon köşesini ziyaret edenler bu dijital odada, “IDS 3D” (Interior Design Studio) mobil uygulamasında yer alan tüm içeriğe hızla ulaşarak, gözlük takmadan oda içinde hareket ederek sanal mekânlar arasında gezdi, tüm ürünleri yakından görüntüleyerek, incelediği ürünlerin uygulamalarını görme fırsatı yakaladı. Birden fazla kullanıcıya kapılarını aynı anda açabilen IDS interaktif oda bu özelliği ile de fark yarattı.Natura Serisi ile Glossmax Pro ve MattPlus markaları ilk kez Türkiye’de!
Kastamonu Entegre’nin en yeni koleksiyonu Natura serisi ile yepyeni markaları Glossmax Pro ve MattPlus ilk kez İntermob Fuarı’nda tanıtıldı. Kastamonu Entegre’nin melamin kaplı  MDF ve yonga levha  için tasarladığı yeni serisi Natura, ahşabın doğal dokusunun yüzeye birebir yansıtıldığı özel bir koleksiyonu oluşturuyor. İleri teknoloji ile üretilen seri, yedi farklı dekor seçeneği ile öne çıkıyor. Register ve emboss yüzeylerinin, Merkür, Venüs, Samara, Odesa, Nepal, Aral ve Tibet olmak üzere farklı seçeneklerde hayat bulduğu koleksiyon, karmaşık ve yorucu şehir hayatının yarattığı stresten uzaklaşmak için sakin ve huzurlu yaşam alanlarına ihtiyaç duyanların tercihini oluşturuyor.Glossmax Pro ve Mattplus, Gebze Fabrikası’nda ileri teknoloji ile geliştirilmiş ekstra parlak ve ekstra mat ürünlerden oluşuyor. Yeni markalar; üstün yüzey ve kesim kalitelerine ek olarak çarpıcı görünümleri ile de dikkat çekiyor. Mutfak dolabı, banyo dolabı, yatak odası, ray dolap, genç odası, ofis mobilyaları, tüm dekorasyon alanları ve tüm modüler ürünler için uygun ürünler, Kastamonu Entegre'nin yenilikçi, kaliteli, kullanıcı dostu ve konforlu yaşam alanları oluşturan katma değerli ürün grubunda yer alıyor.