Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Kayaköy'ün Restore Raporu Başbakan'da

Muğla'nın Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Başkanı Akif Arıcan, Kayaköy'ün restore edilmesi ile ilgili hazırladığı raporu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a sundu.

Zaman Gazetesi
1 Kayaköy'ün Restore Raporu Başbakan'da

Muğla'nın Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Başkanı Akif Arıcan, Kayaköy'ün restore edilmesi ile ilgili hazırladığı raporu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a sundu. Başbakan Erdoğan ile yüz yüze görüşen Arıcan, Kayaköy'ün yanı sıra kurvaziyer liman yapılması konusunda da kendisinden talepte bulundu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla geçtiğimiz hafta gerçekleşen VI. Ticaret ve Sanayi Şurası'na katılan FTSO Başkanı Akif Arıcan, Fethiye'ye döndü. Şura hakkında bilgiler veren Arıcan, Kayaköy'ün restorasyonu ve kurvaziyer liman yapılması konularının sözlü olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a iletildiğini ifade etti. Başbakan Erdoğan'ın konuyla ilgileneceğini belirttiğini kaydeden Arıcan, Kayaköy'ün koruma-kullanma dengesi gözetilerek bölge ekonomisine kazandırılması için büyük bir fırsat yakalandığını söyledi. Arıcan, sorunun çözümü için atılacak adımların takipçisi olacaklarını söyledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kayakoyun-restore-raporu-basbakanda_83788.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • "Restore raporu" yanlış bir ifade. Zaman gazetesi böyle yazmış olsa bile, siz başlığa "restorasyon raporu" yazmalıydınız. Türkiye'de gerçek restorasyon zaten yok denecek kadar az, bari adı doğru olsun. Aman dikkat. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!