Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Kayalar Kimya Paintİstanbul'da

Kayalar Kimya, Boya Sanayicileri Derneği’nin (BOSAD) öncülüğünde 23 – 26 Eylül 2010 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan Paintistanbul 2010 Fuarı'na katılıyor. Avrupa’nın en büyük boya ve hammadde firmalarının katılacağı kongre ve fuarda Kayalar Kimya, Düfa, Genç ve Kayalar Hammadde markalarına

yapi.com.tr
Kayalar Kimya Paintİstanbul'da

STRONG>Kayalar Kimya, Boya Sanayicileri Derneği’nin (BOSAD) öncülüğünde 23 – 26 Eylül 2010 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan Paintistanbul 2010 Fuarı'na katılıyor. Avrupa’nın en büyük boya ve hammadde firmalarının katılacağı kongre ve fuarda Kayalar Kimya, Düfa, Genç ve Kayalar Hammadde markalarına ait  ürünlerini ve yeniliklerini sergileyecek. Düfa aynı zamanda, Paintistanbul 2010 Boya Sanayi ve Yardımcı Maddeler Kongre ve Fuarı’nın ana sponsorlarından biri.

Kayalar Grup’un amiral gemisi olan Genç, 1976 yılında Yılmaz Kayalar öncülüğünde faaliyete geçerek 1979 yılında kendi markasıyla vernik üretimine başladı. Günümüzde iç pazarda ahşap koruma sistemleri sektörünün lider kuruluşu olan Genç, üretim yapmaya başladığı günden bu yana yenilikçi, kaliteye ve yeni teknolojilere önem veren vizyonuyla hızla büyümeye devam ediyor.

Boyanın ustası Düfa, Tuzla’da üretiliyor

Ahşap boyama sistemleri sektöründe sürdürdüğü başarıyı inşaat boyaları sektörüne de taşımak isteyen Kayalar Kimya, 2005 yılında Meffert AG ile ortaklık anlaşması yaparak Düfa boyalarını Türkiye’de; Kayalar Kimya Tesislerinde üretmeye başladı. 2009 yılında ise, bu ortaklığın tüm haklarını satın alan Kayalar Kimya, Düfa markasının Türkiye’deki sahibi oldu. AB standartlarına uygun kalitesi ile Türk pazarına giren DÜFA ürünleri, Almanya’daki genel merkezinden yapılan teknoloji transferi ile Kayalar Kimya’nın İstanbul Tuzla’daki tesislerinde üretiliyor.

70’in üzerinde ürün çeşidi ile Kayalar Hammadde

1996 yılında Türkiye’deki üretim sektörü için gerekli kimyasal hammaddelerin sağlanması amacı ile kurulan Kayalar Hammadde, 70'in üzerinde ürün çeşidiyle tekstil, gıda, ilaç, metal sanayi, boya, kozmetik, endüstriyel temizlik gibi çeşitli sektörlere hammadde temin ederek Türkiye’nin dört bir yanına sevk ediyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/kayalar-kimya-paintistanbulda_82635.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!