Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Kelebek Mobilya Büyümeye Devam Ediyor

Kelebek Mobilya Büyümeye Devam Ediyor

yapi.com.trb>Türkiye’de 145 mağaza ile hizmet veren Kelebek Mobilya, 2005 yılı için öngördüğü yüzde 20’lik büyüme planına uygun olarak yeni mağaza açmayı ve mevcut mağazalarını yenilemeyi sürdürüyor. Kelebek Mobilya 2005 yılı sonuna kadar 20’den fazla bayilik verecek.

Kelebek, 2004 yılında başlattığı yatırımlarına 2005 yılında da devam ediyor ve dağıtım ağını da büyütüyor. Kelebek Mobilya, bir yandan yeni mağazalar açarken, bir yandan da mevcut mağazaların hem görünümü, hem iç düzeni yenileniyor. Yenilenen Kelebek Mağazaları, Kelebek'in yeni logosunu ve renklerini taşıyan tabelaları, geniş ve aydınlık görünümleri ile olduğu kadar, yeni, genç, trendy ürünleri, özellikle koltuk ve kanepelerde kullanılan birbirinden zevkli ve renkli, özel üretilmiş, dünya kalitesinde kumaşlar ve ev tekstilleriyle göz alıyor.

Türkiye genelinde 85 Mobilya, 60 Mutfak mağazası bulunan Kelebek’in İstanbul’da toplam 27 mobilya ve mutfak mağazası bulunuyor. Kelebek Mobilya’nın 2005’te yenilenen mağazaları arasında İstanbul’da Maltepe, Modoko, Masko, Anadolu’da ise Adana, Mersin, Kayseri, Dalaman, Ayvalık, Kuşadası, Bodrum, Bandırma, Antalya, Erzurum, Eskişehir, Konya, Rize, Tekirdağ ve Zonguldak mağazaları bulunuyor.

Yeni ve yenilenen mağazalarında genç ve trendy yatak odası, yemek odası, genç odası, mutfak, banyo, masa, sandalye, yatak, ev tekstili, ve halı ürün gruplarını müşterilerine sunan Kelebek Mobilya’nın 2005 yılı büyüme atağı sürecek. Kelebek Mobilya, çeşitli illerden gelen bayilik başvurularını da değerlendiriyor. Yıl sonuna kadar İstanbul, Ankara, İzmir, Aydın, Uşak, Ordu, Giresun, başta olmak üzere 20'den fazla bayilik vermeyi planlıyor.

Beşiktaş’a yeni bir Kelebek
Hem dağıtım ağını genişletmekte olan, hem de mevcut mağazalarını yeni kurumsal kimliğine ve mağaza konseptine uygun olarak yenileyen Kelebek Mobilya’nın son halkasını İstanbul Balmumcu’daki Kelebek Mutfak oluşturdu. Yeni tasarımları ve yeni ürünleriyle Beşiktaş’a 2 Temmuz 2005 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlayan Kelebek Mutfak, genç, modern, kullanışlı çeşit çeşit Kelebek ürünlerini sunacak.

Yurtdışında Kelebek
Türkiye’deki en büyük üretim parklarından birine sahip olma avantajına sahip Kelebek, üretimde ileri teknolojiyi kullanarak, tasarımda genç ve modern çizgileri hizmet kalitesiyle bütünleştirerek yurtdışı pazarlarındaki iddiasını sürdürüyor. Kelebek ürünleri, İngiltere, Almanya, Fransa başta olmak tüm Avrupa’da beğeni topluyor. Türkiye’de güven ve kalite simgesi olan Kelebek, başta Türki Cumhuriyetleri ve Rusya olmak üzere 20 ülkeye ihracat yapıyor. 2004 yılında Avustralya, Ürdün, İran, Yunanistan ve Kıbrıs’a ihracata başlayan Kelebek, Amerika ve Fransa’yı 2005 yılı içinde Kelebek ürünlerinin satıldığı ülkeler arasına alacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kelebek-mobilya-buyumeye-devam-ediyor_29887.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Çuhadaroğlu S 50 Sistemi

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!