Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kerim Çelik, Ege Bölgesi'nin İlk Çelik Servis Merkezini Manisa'da Açtı

Kerim Çelik, Ege Bölgesi'nin İlk Çelik Servis Merkezini Manisa'da Açtı

Dünya Gazetesiorusan Grubu'nun köklü şirketlerinden Kerim Çelik, Ege Bölgesi'nin ilk çelik servis merkezini Manisa'da açtı.

Açılış törenine Manisa Vali Vekili Macit Dalkılıç , Manisa Belediye Başkanı Bülent Kar ve Borusan Holding Genel Müdürü Agah Uğur katıldı. Agah Uğur yaptığı konuşmada çelik ve distribütörlük alanındaki yatırımlarına ağırlık vereceklerini söyledi. On altı farklı sektördeki nihai kullanıcılara hizmet veren Kerim Çelik, yeni çelik servis merkezinde müşterilerine teknik destek ve ürün geliştirme konularında destek sağlamayı amaçlıyor. Kerim Çelik yeni servis merkezinde, nihai ebatlı ürün sağlamak, kullanım alanlarına ve ihtiyaçlarına uygun hizmet vermek gibi birçok endüstriyel çelik servis merkezi hizmeti sunacak.

Manisa Sanayi Bölgesi'nin yurt içi ve yurt dışı pazarlarda Türkiye'nin rekabet gücünü ve üretim kalitesini temsil eden merkezlerden biri haline geldiğini ifade eden Borusan Holding Genel Müdürü Agah Uğur sözlerine şu şekilde devam etti: "Sürdürülebilir büyüme için, iddialı olduğumuz alanlara odaklanarak, gelişme potansiyeli olan alanlarda yeni yatırımlar yapmak önem taşıyor. Borusan Grubu olarak biz bu perspektifle, geçmişten bu yana güçlü olduğumuz çelik ve distribütörlük alanındaki yatırımlarımıza ağırlık veriyoruz. Çağdaş standartlarda hizmet sunduğumuz çelik servis merkezleri de, Kerim Çelik'in öncülük yaptığı bir uygulamadır. Manisa Çelik Servis Merkezi'nin tüm Egeli sanayicilerimize en iyi şekilde hizmet vereceğine inanıyorum."

http://www.yapi.com.tr/haberler/kerim-celik-ege-bolgesinin-ilk-celik-servis-merkezini-manisada-acti_30788.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!