Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER Mudurnu

Mudurnu ve Aliağa'nın İmar...

Kiler GYO Yönetiminde Bir Şehir Plancısı

Şehir plancısı Hüseyin Oflaz, Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ (Kiler GYO) şirketinin bağımsız yönetim kurulu üyesi seçildi

yapi.com.tr
Kiler GYO Yönetiminde Bir Şehir Plancısı

Şehir plancılığı konusunda 20 yıllık tecrübeye sahip Hüseyin Oflaz, halka açık gayrimenkul yatırım ortaklıklarından Kiler GYO AŞ’nin yönetimine girdi. Hüseyin Oflaz’ın bağımsız yönetim kurulu üyesi olarak atanması kararı, Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda da duyuruldu. 1970 yılında Osmaniye’de doğan Hüseyin Oflaz, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü'nden 1993 yılında mezun oldu. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme İktisadi Enstitüsü yönetici geliştirme programında yöneticilik eğitimi aldı. Ardından 2003 yılında Anadolu Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi Mahalli İdareler bölümünü bitirdi. 2013 yılında Kadir Has Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Programı'nda master yaptı.

İMPO İMAR AŞ kurucu ortağı olan Hüseyin Oflaz, aktif olarak bu görevini sürdürüyor. Ayrıca 2004-2010 yılları arasında Küçükçekmece Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı görevini yürüttü. 2010 yılında yatırımcıların gayrimenkul yatırımlarını kolaylıkla ve güvenilir biçimde takip edebilmesi için İMPOMES Mülkiyet Erişim Sistemi'ni kuran Hüseyin Oflaz, halen kurucu başkan olarak görevine devam ediyor. Hüseyin Oflaz, 2009 yılı itibariyle Malatya İşadamları Derneği (MİAD) yönetim kurulu üyeliği görevini de sürdürüyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kiler-gyo-yonetiminde-bir-sehir-plancisi_132562.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!