Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Kılıçoğlu Kiremit Avrupa Standardı TS EN 1304’ü Aldı

Endel Kiremit İşletmesi Avrupa Standardı TS EN 1304 uygunluk belgesini alarak sektöründe bir ilki gerçekleştirdi. Sektöründe ürünlerine kalite bel

Kılıçoğlu Kiremitndel Kiremit İşletmesi Avrupa Standardı TS EN 1304 uygunluk belgesini alarak sektöründe bir ilki gerçekleştirdi.

Sektöründe ürünlerine kalite belgelerini alarak ilklere imza atan Kılıçoğlu, başarılarına her geçen gün yenilerini ekliyor. Avrupa standartlarına uygun üretim yapan Kılıçoğlu, Türkiye’de ilk kez Avrupa Standardı TS EN 1304’ü alarak, kaliteli ürün ürettiğini bir kez daha gösterdi. Müşteri memnuniyetini her zaman önemseyen ve sektöründe kalitesiyle hep bir adım önde olan şirket, ürünlerinde kaliteyi kendine felsefe edindiğini böylece tekrar kanıtlamış oldu.
8 Nisan 2002’de resmi gazetede yayınlanan Çatı kiremitlerinin üretimini kapsayan geçiş tebliğinden sonra Endel Kiremit işletmesi Avrupa Standardı TS EN 1304’ün çalışmalarına başladı. 10 Mayıs 2002 tarihinde TS Eskişehir Mahalli Temsilciliği tarafından hazırlanan yazının ardından işletme yeni standardın test ve muayeneleri için bünyesinde bulundurduğu laboratuar cihazlarını yeni standarda uyarlayarak tüm hazırlıklarını tamamladı. TSE tarafından yapılan uygunluk test ve muayeneler sonucunda Endel Kiremit İşletmesi 5 Haziran 2002 tarihinde TS EN 1304 standardı uygunluk belgesini almaya hak kazandı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kilicoglu-kiremit-avrupa-standardi-ts-en-1304u-aldi_1065.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!