Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kılıçoğlu' nda Logo Değişimi

Kılıçoğlu, değişim ve gelişim odaklı faaliyetlerinin bir göstergesi olarak logosunu yeniliyor. 77 yıllık geçmişi ile çatı sektörünün öncü kuruluşu ola

Kılıçoğlu Toprak Sanayi
Kılıçoğlu' nda Logo Değişimi

ılıçoğlu, değişim ve gelişim odaklı faaliyetlerinin bir göstergesi olarak logosunu yeniliyor. 77 yıllık geçmişi ile çatı sektörünün öncü kuruluşu olan Kılıçoğlu’nun yeni logosu kurumun geleceğe bakışını simgeliyor.


Kılıçoğlu 21. yüzyılın getirdiği teknoloji ve gelişimlere paralel olarak kendini yeniliyor. Kurumun geçmişiyle olan güçlü bağlarının ve geleceğe dönük dinamik yapısının ortak ifadesi olan logo, değişim sürecinin de başlangıcını ifade ediyor.

Müşteri beklentilerini karşılamadaki hızlı , esnek ve dinamik yapının; sektöründeki öncü girişimlerinin bir göstergesi olan logo, Kılıçoğlu’nun sektöre getireceği değişikliklerin ve yeniliklerin de habercisi.

Yapı sektöründeki 77 yılın getirdiği bilgi ve deneyimi yeniliklere odaklayarak hep mükemmele ve hep daha yükseğe ulaşmak Kılıçoğlu’nun faaliyetlerini şekillendiriyor.

Yeni logoda siyah zemin üzerindeki sarı ve kırmızı renkler kiremit fırınındaki ateşin sıcaklığını temsil ediyor. Kılıçoğlu yazısındaki küçük harfler müşteriye yakın , hızlı değişime uyum sağlayan ve dinamik yapının bir göstergesi olarak şekillendi. Bir bütün olarak bakıldığında geçmişinden güç alan , dinamik , modern , lider ve öncü bir kurum olan Kılıçoğlu, 21. yüzyıla ayak uydurarak kendini yeniliyor ve geliştiriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kilicoglu-nda-logo-degisimi_8584.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!