Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

'Kimse Bizi 17. Ekonomi Sırasından Düşürmemeli'

Kale Grubu İcra Kurulları Başkanı Zeynep Bodur Okyay, hedeflerinin kârlı büyümek, pazarda liderlik ve operasyonel mükemmellik olduğunu söyledi. Okyay, global krizin etkilerini değerlendirirken de, "İkinci çeyrekte 1.9'luk son derece düşük bir büyüme oranı ile karşı karşıyayız. Türkiye büyük bir ülke. Avrupa'da 6'ncı, dünyada 17'nci büyük ekonomi.

Sabah Gazetesi
'Kimse Bizi 17. Ekonomi Sırasından Düşürmemeli'

Kale Grubu İcra Kurulları Başkanı Zeynep Bodur Okyay, hedeflerinin kârlı büyümek, pazarda liderlik ve operasyonel mükemmellik olduğunu söyledi. Okyay, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası'nda yaptığı konuşmada, grubun 1 milyar dolara yaklaşan cirosu, beş bini aşan çalışanıyla Türkiye'nin önde gelen sanayi gruplarından birisi olduğunu ifade etti. Faaliyet alanlarını inşaat, teknik, endüstriyel hizmetler olarak 3 ana başlıkta topladıklarını bildiren Okyay, "1962'de seramik ihracatı ile başlattığımız ihracat hamlesini sürdürerek dünyanın 5 kıtasında 60 ülkeye ihracat yapar duruma geldik'' dedi.

Sürekli gelişim, iş süreçleri, müşteri memnuniyeti ve karlılık konularında verimliliği artırmak için projeler ürettiklerini anlatan Okyay, şöyle konuştu:

"Kale Grubu olarak hedefimizi kârlı büyümek, pazarımızda liderlik ve operasyonel mükemmellik olarak belirledik. Kârlı büyümek için her işkolunda fırsatları görebilmek için geleceği izliyoruz.''

Okyay, global krizin etkilerini değerlendirirken de, "İkinci çeyrekte 1.9'luk son derece düşük bir büyüme oranı ile karşı karşıyayız. Türkiye büyük bir ülke. Avrupa'da 6'ncı, dünyada 17'nci büyük ekonomi. Dolayısıyla bizi buradan kimse geriye düşürmemeli" ifadesini kullandı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kimse-bizi-17-ekonomi-sirasindan-dusurmemeli_63777.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!