Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kinesis de GYODER Üyeleri Arasına Katıldı

Mimarlık, inşaat ve dekorasyon hizmetlerinin yanısıra firmalara komple kurum kimliği hizmetleri sunan Kinesis İnşaat A.Ş. de, 2000 yılından bu yana düzenlediği Gayrimenkul Zirveleri ile Türkiye’de gayrimenkul sektörünün tüm yönleriyle tartışıldığı bir platform haline gelen GYODER çatısı altında yerini aldı.

yapi.com.tr
Kinesis de GYODER Üyeleri Arasına Katıldı

imarlık, inşaat ve dekorasyon hizmetlerinin yanısıra firmalara komple kurum kimliği hizmetleri sunan Kinesis İnşaat A.Ş. de, 2000 yılından bu yana düzenlediği Gayrimenkul Zirveleri ile Türkiye’de gayrimenkul sektörünün tüm yönleriyle tartışıldığı bir platform haline gelen GYODER çatısı altında yerini aldı.

GYODER için "Sektörümüzün çağdaş standartları korumasına yönelik aktif düşünsel ve profesyonel katkılarıyla GYODER, Türkiye’nin çokça ihtiyaç duyduğu bir platform açığını kapatmayı başarmış ve hatta bu alanda gelenekselleşmiş bir kurumdur" yorumunu yapan Kinesis İnşaat A.Ş. Genel Müdürü Orhan Bayrak, Kinesis İnşaat A.Ş. olarak bilgi birikimlerini bu platform üzerinden diğer üyelerle paylaşabilecekleri ve sektörü ileriye taşımaya katkı sunabilecekleri için heyecanlı olduklarını söyledi. Bayrak, sektörde katma değer üretmenin yolunun GYODER’den geçtiğini sözlerine ekledi. 

http://www.yapi.com.tr/haberler/kinesis-de-gyoder-uyeleri-arasina-katildi_77639.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!