Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kinesis’ten Rekor İnşaatlar

Kinesis İnşaat A.Ş., Türkiye’de ve Ukrayna’da başladığı inşaatları rekor sürelerde tamamlayarak kendi sektöründe önemli bir başarıya imza attı. Şirket, Turkcell’in Gebze Serbest Bölgesi’ndeki Teknoloji Binası’nı 100 günde, Erzurum’daki Global Bilgi Çağrı Merkezi’ni 60 günde, Diyarbakır’daki Global Bilgi ve Turkcell Çağrı Merkezi’ni 100 günde,

yapi.com.tr
Kinesis’ten Rekor İnşaatlar

16 yıldır inşaat ve dekorasyon alanında faaliyet gösteren Kinesis İnşaat A.Ş., Türkiye’de ve Ukrayna’da başladığı inşaatları rekor sürelerde tamamlayarak kendi sektöründe önemli bir başarıya imza attı. Şirket, Turkcell’in Gebze Serbest Bölgesi’ndeki Teknoloji Binası’nı 100 günde, Erzurum’daki Global Bilgi Çağrı Merkezi’ni 60 günde, Diyarbakır’daki Global Bilgi ve Turkcell Çağrı Merkezi’ni 100 günde, Ukrayna’nın Kiev ve Dnipro şehirlerindeki Global Bilgi ve Turkcell Çağrı Merkezleri’nin inşaatını ise 30 günde tamamladı.

Gebze...

İnşaatına 2008 Ocak ayında Gebze’de başlanan Turkcell Teknoloji Binası’nın inşaatında en son teknolojilerden ve ileri yapım tekniklerinden yararlanıldı. Kinesis’in deneyimli ekibi, sıfırdan aldığı inşaatı, sistemli ve profesyonel bir çalışmayla yalnızca 100 günde tamamladı. Kinesis, bu çok özel binanın temelinden çimine, çatı bitkisinden fitness salonundaki saunasına kadar tüm mekanlarını, bu süre zarfında en üst kalitede inşa etti.

Erzurum...

Erzurum’da toplam 4.000 metrekarelik iki ayrı binadan oluşan Global Bilgi Çağrı Merkezi, kış şartlarında 60 günde tamamlandı. Maliyet-fayda anlamında büyük avantajlar sunan bina, bu özelliğiyle ödüle de layık görüldü. Vardiyalı olarak yaklaşık 2.000 kişinin çalıştığı Erzurum binasında ileri seviyede konfor hedeflendi. Seçilen yapım teknolojisi, hızı ve düşük maliyeti ile dikkat çeken bina, kullanıcılarına maksimum fayda sağlayacak biçimde tasarlandı.Diyarbakır...

Diyarbakır’da Türkiye’nin ilk çağrı merkezi binası olarak sıfırdan planlanan Global Bilgi ve Turkcell Çağrı Merkezi, yaklaşık 6.000 metrekarelik bir alana yayılıyor. Binanın açılışı, Başbakan Tayyip Erdoğan tarafından yapıldı. Diyarbakır için sembol bir bina olması amaçlanan Global Bilgi ve Turkcell Çağrı Merkezi, tam fonksiyonel yapısı ve gelişmiş teknik donanımı ile 24 saat hizmet verebilecek kapasiteye sahip bulunuyor. Bina, Diyarbakır’ın kültürel zenginliğine katkıda bulunabilmek amacıyla, çağrı merkezi fonksiyonlarının yanı sıra sosyal faaliyetler için de kullanılabilecek şekilde tasarlandı. Kinesis, sıfırdan aldığı inşaatı, temelden kapı koluna kadar 100 günde tamamlayarak önemli bir rekora imza attı.

Ukrayna...

Ukrayna’nın Kiev ve Dnipro şehirlerinde aynı anda başlatılan Global Bilgi ve Turkcell Çağrı Merkezleri’nin inşaatı, planlandığı gibi 30 günde tamamlandı. Kinesis’in bu iki inşaat projesinde sergilediği hız ve maliyet avantajları, gerek Ukraynalı gerekse Türk inşaat firmalarınca takdirle karşılandı. Çağrı merkezi projelerini çok iyi planlayan ve başarıyla tamamlayan Kinesis Ukrayna, bölgenin aranan inşaat firmaları arasındaki yerini aldı. Kinesis tarafından Kiev’de tamamlanan 800 metrekarelik çağrı merkezinde 300 kişi, Dnipro’da tamamlanan 1.200 metrekarelik çağrı merkezinde ise 400 kişi çalışıyor.

Kinesis İnşaat A.Ş.

1993 yılında kurulan Kinesis, mimarlık, inşaat, dekorasyon, mobilya ve kurum kimliği alanlarında hizmet veriyor. Müşterisinin ihtiyacına uygun ve tek çatıdan toplam çözüm sunmayı ilke edinen şirket, İspanyol Actiu firmasının Türkiye ve Türk Cumhuriyetleri’ndeki tek temsilcisi olarak faaliyet gösteriyor. B2 serisi adı altında kendi tasarımı ve imalatı olan mobilya ürünleri de sunan Kinesis, işletmelere kurum kimliğinin hazırlanmasından uygulanmasına kadar her aşamayı içeren kapsamlı hizmetler de vermekte.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kinesisten-rekor-insaatlar_74886.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!