Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Koç Grubu 10 Şehirde Çevre Eğitimi Verecek

Koç Topluluğu’nun, mevcut yeşil alanların korunması için, ormanların bulunduğu illerdeki çocuk ve gençlere yönelik, bilinçlendirme kampanyası düzenleyeceği belirtildi. Açıklamada, 18-30 Aralık arasında Ankara, Batman, Giresun Karaman, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Mersin ve Tekirdağ’daki ‘Meslek Lisesi Memleket Meselesi’ bursiyerleri ile ‘Ülkem

Radikal Gazetesi
Koç Grubu 10 Şehirde Çevre Eğitimi Verecek

Koç Topluluğu’nun ‘Ülkem İçin’ ve ‘Meslek Lisesi Memleket Meselesi’ projeleri, Tema Vakfı’nın da desteğiyle ortak bir çalışmada buluşarak alanını genişletti. Yapılan açıklamada, topluluğun bu yıl Çevre ve Orman Bakanlığı ile Tema Vakfı’nın da desteğiyle yürüttüğü ‘Ülkem İçin’ projesi ile Türkiye’nin 7 farklı bölgesinde toplam 7 adet ‘Ülkem İçin Ormanı’ oluşturduğu hatırlatıldı.

Projenin devamı niteliğindeki çalışmayla Koç Topluluğu’nun, mevcut yeşil alanların korunması için, ormanların bulunduğu illerdeki çocuk ve gençlere yönelik, bilinçlendirme kampanyası düzenleyeceği belirtildi. Açıklamada, 18-30 Aralık arasında Ankara, Batman, Giresun Karaman, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Mersin ve Tekirdağ’daki ‘Meslek Lisesi Memleket Meselesi’ bursiyerleri ile ‘Ülkem İçin’ projeleri kapsamında yenilenen okullardaki öğrencilere çevre eğitimi verileceği vurgulandı.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/koc-grubu-10-sehirde-cevre-egitimi-verecek_65196.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Sikalastic®-835 I

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!