Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Kolay temizlenen Serel Extraclean ürünleri

KOLAYLIKLA TEMİZLENEBİLEN SEREL EXTRACLEAN ÜRÜNLERİ TAM HİJYEN SAĞLIYOR! Seramik sağlık gereçleri sektörünün yenilikçi markası SEREL'in geliştirdiğ

MPR Halkla İlişkilerOLAYLIKLA TEMİZLENEBİLEN SEREL EXTRACLEAN ÜRÜNLERİ TAM HİJYEN SAĞLIYOR!

Seramik sağlık gereçleri sektörünün yenilikçi markası SEREL'in geliştirdiği Türkiye'nin ilk ve tek iyon teknolojisi ürünü SEREL ExtraClean, özellikle temizliğin en yüksek düzeyde önem kazandığı hastane, okul ve çocuk yuvaları gibi sirkülasyonun yoğun yaşandığı toplu yaşam mekanları için ideal bir çözüm sunuyor. Böylelikle, bakterilerin üremesi için uygun ortamlar yaratan bu mekanların, sürekli temiz tutulması ihtiyacını da rahatlıkla karşılayabiliyor.

SEREL'in yaşama konfor katan yeniliklerinden biri olan "ExtraClean", sürekli temiz ve yeni kaldığı gibi, temizlikte güçlü leke çıkarıcılara da ihtiyaç duymuyor.Böylece, çok daha az su kullanımı ve kolay bir bakımla yüksek düzeyde hijyen sağlanıyor. Ayrıca su ve temizlik maddesi harcamaları azaltılarak zaman ve para tasarrufu elde ediliyor.

Banyolarda karşılaşılan en yoğun kirlerde bile kimyasal temizleyicilere ihtiyaç duymadan suyla kolaylıkla temizlenen SEREL ExtraClean seramik sağlık gereçleri ürünleri, yeni geliştirilen çevre dostu iyon teknolojisi sayesinde, seramiğin doğal özelliklerini koruyarak pürüzsüz bir yüzey ile ömür boyu dayanıklılık ve temizlik sunuyor.

Kuruluşundan bugüne kadar çevre duyarlılığı ile hareket eden SEREL, gelecek kuşaklara daha temiz bir dünya, temiz bir çevre bırakmak için vitrifiye ürünlerini 10 yıl garantiyle tüketicilerin kullanımına sunuyor.

Ürünlerin servis hizmetleri, Elginkan Topluluğu şirketlerinden EMAR Satış Sonrası Hizmetleri Sanayi ve Tic. A.Ş.'ye bağlı ECA Yetkili Servisleri tarafından tüketicilere sağlanacak. SEREL ExtraClean ile ilgili detaylı bilgiye ELMOR A.Ş. Satış Müdürlüğü'nün 0212-251 70 06 no'lu telefonu ve www.elmor.com.tr internet adresinden, yetkili servisler ile ilgili bilgiye 0800 261 85 13 no'lu Ücretsiz Danışma Hattı'ndan ulaşabilirsiniz.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kolay-temizlenen-serel-extraclean-urunleri_609.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!