Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Kösedağ Paris’teki Batimat Fuarı’ndaydı

Kösedağ, sunduğu entegre güvenlik çözümlerini 4-8 Kasım tarihleri arasında Fransa’nın Paris şehrinde düzenlenen Batimat Fuarı’nda tanıttı.

yapi.com.tr
Kösedağ Paris’teki Batimat Fuarı’ndaydı

Tel örme ve çit üreticisi olan Kösedağ, zengin ürün gamı ve geliştirdiği özel sistemlerle entegre güvenlik çözümleri sunuyor. Kösedağ, geliştirdiği inovatif güvenlik çözümlerini ulusal ve global fuarlarda tanıtmaya devam ediyor. Bu çerçevede Kösedağ, 4-8 Kasım 2019 tarihleri arasında Fransa’nın Paris şehrinde düzenlenen 60. Uluslararası İnşaat Endüstrisi Fuarı'nda (Batimat) dünyanın farklı ülkelerden gelen sektör profesyonellerine tanıttı. 70’i aşkın ülkeye ihracat yapan Kösedağ’ın Batimat’ta tanıttığı güneş enerjili aydınlatmalı çit direği, yüksek güvenlik alanları için geliştirilen yeni Anti-Vandal direği, özel kapı sistemleri, dekoratif ve estetik panel çeşitleri beğeni topladı.

Fuara ilişkin bir değerlendirmede bulunan Ali Kösedağ, şunları söyledi: “Kösedağ olarak 40 yılı aşkın süredir sektöre yön veren ve yenilikçi bakış açısımızla çevre güvenlik çözümleri sunuyoruz. Sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde stratejik öneme sahip, yüksek güvenlik gerektiren projelerin de vazgeçilmez markalarından biriyiz. Sektörümüzde dünyanın en kaliteli ve güvenilir ürünlerini üretmekle kalmıyor, Ar-Ge çalışmalarımızla dünyada da ilklere imzamızı atıyoruz.

Ürünlerimizi 70’i aşkın ülkeye ihraç ediyoruz. Bu yıl yaklaşık 350 bin ziyaretçiyi ağırlayan Batimat’ta; uyguladığımız nano teknoloji sayesinde, uzun ömürlü, yüksek korozyon dayanımlı, çevreye duyarlı çit sistemlerimiz büyük ilgi gördü. Hedefimiz bundan sonra da uluslararası sınırlar, yüksek güvenlik projeleri, ulaşım projeleri, sanayi tesisleri, konut ve ticari alanlar, spor tesisleri gibi birçok farklı platformda yer aldığımız prestijli projelerin sayısını arttırarak sektördeki liderliğimizi korumak.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/kosedag-paristeki-batimat-fuarindaydi_176109.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!