Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kriz, Dumankaya'nın 'Adres'ine Uğramadı

4 Aralık Perşembe günü ön satışlarına başlanan ve toplamda 280 daireden oluşan Adres projesinde 30 Aralık itibariyle bütün dairelerin satışı tamamlandı. Adres projesinin konut yatırımcısını tekrardan harekete geçirmeyi başarmış örnek bir uygulama olduğunun altını çizen Uğur Dumankaya, 2009 yılı içerisinde de piyasa koşullarına göre hazırlanmış

yapi.com.tr
Kriz, Dumankaya'nın 'Adres'ine Uğramadı

4 Aralık Perşembe günü ön satışlarına başlanan ve toplamda 280 daireden oluşan Adres projesinde 30 Aralık itibariyle bütün dairelerin satışı tamamlandı. Adres projesinin gördüğü yoğun ilgiyi değerlendiren Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya, “Bir aydan kısa bir süre içerisinde bütün satışların gerçekleştirildiği bir proje üretmenin gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Adres projesiyle piyasanın nabzını tutarak doğru zamanda doğru projeyi alıcıyla buluşturduk. Dumankaya olarak ulaşılabilir fiyatlarla kazandıran projeler üretmeyi misyon edindik. Adres projesi de daha önce gerçekleştirdiğimiz projeler gibi bu felsefeden hareketle geliştirildi. Adres projesi kısa vadede yatırımcısına ciddi getiri sağlayacak bir proje olacaktır. Markamıza gösterilen  ilgi  ve güvene  teşekkür ederiz” dedi.

Uğur DumankayaAdres projesinin konut yatırımcısını tekrardan harekete geçirmeyi başarmış örnek bir uygulama olduğunun altını çizen Uğur Dumankaya, 2009 yılı içerisinde de piyasa koşullarına göre hazırlanmış yeni projelerle üretmeye devam edeceklerini söyledi. 

Ağustos 2011’de teslim edilecek Adres’te daireler, akıllı kat planları ile günümüz trenlerine uygun optimum kullanım alanları sunuyor. Bunun yanısıra Adres’te açık otopark, geniş lobi alanı, açık yüzme havuzu, fitness center, 24 saat güvenlik hizmeti, toplantı odası, yönetim odası, internet/posta odası gibi birçok sosyal donatı alanı bir arada yer alıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kriz-dumankayanin-adresine-ugramadi_65498.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!