Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Turizm Yatırımcılarına Arsa Tahsis Edecek

Kültür ve Turizm Bakanlığı, kamuya ait olan toplam 117 ayrı yerdeki arsayı, turizm tesisi yapacak yerli ve yabancı yatırımcılara tahsis edecek.

Dünyab>Kültür ve Turizm Bakanlığı, kamuya ait olan toplam 117 ayrı yerdeki arsayı, turizm tesisi yapacak yerli ve yabancı yatırımcılara tahsis edecek.

Resmi Gazete'de yer alan ilana göre, yurdun çeşitli bölgelerinde yer alan ve aralarında Antalya ve Muğla'nın turistik ilçeleri ile termal ve kış turizmine uygun arsaların bulunduğu toplam 117 arsanın, turizm yatırımcılarına tahsis edilmesi amacıyla ihale düzenlenecek. İhaleye katılmak isteyenlerin, 26 Mart 2004 günü saat 16.30' a kadar "Kamu Arazisinin Turizm Yatırımlarına Tahsisi Hakkında Yönetmelik " in 10. maddesi ile "Turizm Yatırımcılarına Kamu Arazisi Tahsis Şartnamesi - 2004/1 " gereğince istenilen bilgi ve belgeleri Bakanlık Genel Evrağı, (Turizm Bürosu) İsmet İnönü Bulvarı No: 5 adresine elden teslim etmeleri gerekiyor. Taleplerin değerlendirme aşamasında Bakanlık, gerekli gördüğü durumlarda uygun nitelikte bulduğu girişimcileri müzakereye çağırabilecek.

Turizm Yatırımcılarına Kamu Arazisi Tahsis Şartnamesine (2004/1) www.kulturturizm.gov.tr adresinden bugünden itibaren erişilebilecek. Şartname satışları, 23 Şubat 2004 tarihinden itibaren DÖSİMM’ nün yukarıda belirtilen adresinden yapılacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kultur-ve-turizm-bakanligi-turizm-yatirimcilarina-arsa-tahsis-edecek_9017.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!