Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Kütahya Seramik 2015 Yol Haritasını İş Ortaklarıyla Birlikte Hazırladı

Kütahya Seramik “Yükselen Değerler” toplantısı kapsamında Türkiye’nin dört bir yanındaki bayi ve iş ortaklarıyla bir araya geldi.

yapi.com.tr
Kütahya Seramik 2015 Yol Haritasını İş Ortaklarıyla Birlikte Hazırladı

Seramik sektörünün öncü markalarından NG Kütahya Seramik, 16-19 Aralık tarihleri arasında Türkiye’nin dört bir yanındaki bayileri ve iş ortaklarıyla bir araya geldi. Bu yılki NG Kütahya “Yükselen Değerler Toplantısı”, görkemli bir organizasyonla NG Güral Afyon Otel’de gerçekleşti. Toplantıda markanın önümüzdeki 3 yıla yönelik hedeflerini de açıkladı.

NG Kütahya Seramik bayi toplantısının açılış konuşmasını NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral yaptı. Toplantıda ayrıca THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Hamdi Topçu ile THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkan Vekili Prof. Dr. Cemal Şanlı, THY’nin başarı öyküsünü anlattı.

“2015 yılında, ülkemiz seramik sektöründe liderlerden biri olmak değil, liderlik hedefiyle hareket ediyoruz.”

Türkiye’deki yaygın bayi ağıyla sektörün başrol oyuncuları arasında olduklarını belirten Erkan Güral konuşmasında şunları söyledi: “Türkiye büyürken ve ülke ekonomisi gelişirken, sadece seramik sektöründe değil tüm sektörlerde bir rekabet yarışı yaşanıyor. Bu yarışta hedef, lider olmak. NG Kütahya Seramik olarak yüksek hedeflerimiz var. Önümüzdeki 3 yıl için bayilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte detaylı bir planlama yapıyoruz. 2015 yılında, ülkemiz seramik sektöründe liderlerden biri olmak değil, liderlik hedefiyle hareket ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu toplantının bizim için bir milat olacağına inanıyorum. Büyük düşünmenin getirdiği sorumluluklar paralelinde, 2015’e giden yolda bayilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte hiç yorulmadan ilerleyeceğiz.”

Başarılı bayi ve iş ortakları ödüllendirildi

NG Kütahya Seramik, Yükselen Değerler toplantısında başarılı bayi ve iş ortaklarını ödüllendirdi. Adana, Ankara, Anadolu, Avrupa, İzmir, Samsun, Antalya, Bursa ve Diyarbakır olmak üzere dokuz farklı bölgedeki bayi ve iş ortaklarına ciro ödülleri verilirken, Türkiye Ciro Ödülleri ve Türkiye Metrekare Ödülü de sahiplerini buldu. 

http://www.yapi.com.tr/haberler/kutahya-seramik-2015-yol-haritasini-is-ortaklariyla-birlikte-hazirladi-_103773.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!