Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Le Méridien Yeşil Anahtarı Kaptı!

Le Méridien İstanbul Etiler, TÜRÇEV tarafından çevre dostu otel statüsünü layık görülerek Yeşil Anahtar Ödülünü kazandı.

yapi.com.tr
Le Méridien Yeşil Anahtarı Kaptı!

Le Meridien İstanbul Etiler, çevrenin korunması yönündeki girişimleri sebebiyle bir yıl boyunca tüm dünyada geçerli olmak kaydıyla Yeşil Anahtar (Green Award) Ödülü’nün sahibi oldu.   Çevre yönetimi, personel katılımı, su tasarrufu, atık yönetimi, yeşil aktiviteler gibi pek çok kriterin yer aldığı Yeşil Anahtar Ödülü, aday tesislerin ulusal koordinatörler tarafından değerlendirmesi ve çeşitli denetim süreçlerinin tamamlanması ile gerçekleştiriliyor.

Ülkemizde 2011 yılında Türkiye Çevre Eğitim Vakfı tarafından uygulanmaya başlayan Yeşil Anahtar (Green Award) Programı, 41 ülkede uygulanmakta olup, 2100 üzerinde ödüllü tesisi kapsıyor. 

Yeşil Anahtar Programı hakkında

1994 yılında Danimarka’ da uygulanmaya başladı, 2002 yılında Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı / Foundation For Environmental Education (FEE)’ nın beşinci programı olarak uygulanmaya devam etti ve halen tüm dünyada çevrenin korunması yönündeki girişimleri ödüllendirerek destekleniyor. Yeşil Anahtar Ödülü bir yıl süre için verilmekte olup her yıl yenileniyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/le-meridien-yesil-anahtari-kapti-_108459.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!