Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Life20 Water, Suyu Nano Teknoloji ile Arıtıyor

Türk, Amerikalı ve Fransız yatırımcılar tarafından 2 yıl önce hayata geçirilen ve merkezi İzmir'de bulunan Life2O Water, içmede ve endüstriyel alanda kullanılan suyu nano teknoloji ile arıtarak bir ilke imza atıyor.

Yeni Asır Gazetesi
3


Türk, Amerikalı ve Fransız yatırımcılar tarafından 2 yıl önce hayata geçirilen ve merkezi İzmir'de bulunan Life2O Water, içmede ve endüstriyel alanda kullanılan suyu nano teknoloji ile arıtarak bir ilke imza atıyor.

Narlıdere'de üretimini yaptıkları Life2O su filtrasyon sistemlerinin 2 bin damacana su üretme kapasitesine sahip olduğunu ve diğer sistemlerden yüzde 60 oranında daha ucuz olduğunu dile getiren BMB Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Bora Akgerman, "Sistemimiz atık su üretmediğinden dolayı çevre dostudur. Ayrıca elektrik kullanmaz. Yaklaşık 8 yıl boyunca kullanılabilen ürünümüz herhangi bir bakıma da ihtiyaç duymaz" dedi.

30 farklı tipte ayda 1000 adet ürün imal ettiklerini dile getiren Akgerman, "Kıbrıs, Slovakya, Güney Amerika, Hindistan ve Meksika'ya ihracat yapıyoruz. Yurtiçinde de 15 bayimiz var. Tüm Metro mağazalarında ürünlerimiz satılıyor. Günümüzün filtrelerinden 8-10 misli daha uzun ömürlü olan nano fiber teknolojisi suyun kimyasal yapısına dokunmadan virüs büyüklüğündeki tortuları bile geçirmiyor" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/life20-water-suyu-nano-teknoloji-ile-aritiyor_64829.html

Read Comment Section
3 Yorum Yorum Yaz
  • merhaba. benim merakım bir yıl boyunca filtre edilen klor -kireç-mikrop ve bakteriler ağır metaller-kimyasallar vs.uzun bir süre filtrede yoğunluk oluşturmuyor mu. atığı olmayan su nasıl temiz olabilir. tds giriş ve çıkış değerleri nedir. ne kadar aynı değerde tutuyor. ilk günkü tazeliğini koruyor mu. ölçülmüş değerler var mı? cevap bekliyorum.tereddütlerin giderilmesi lazım. slm. hcoskun64@hotmail.com YANITLA
  • Ozmatik geçişte enerji uygulaması, elektrik gücü olmadan nasıl gerçekleşiyor? Filtrasyon sonrası, tuz yoğunluğu yükselen atık su bulunmuyor mu? Merak ediyorum. YANITLA
  • SU ARITMA ÜRÜNÜNÜZLE İLGİLİ DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK İSTİYORUM. ahmetterlan@hotmail.com YANITLA
3 yorumdan 3 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!