Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Lütfullah Pasajı Kiraya Verilecek

Beyoğlu'ndaki tarihi Lütfullah Pasajı için, 30 yıl süreyle kiraya verilmek üzere ihale açıldı. İhalenin kesin teminat bedeli ise 157 bin 910 lira olarak açıklandı.

NTV
Lütfullah Pasajı Kiraya Verilecek

eyoğlu'ndaki tarihi Lütfullah Pasajı için, 30 yıl süreyle kiraya verilmek üzere ihale açıldı. İhalenin kesin teminat bedeli ise 157 bin 910 lira olarak açıklandı.

İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü, İstanbul'un Beyoğlu ilçesi Hüseyinağa Mahallesi Hammalbaşı ve Duduodalar çıkmazında bulunan, eski eser tescilli 35 dükkan, apartman ve Pasaj (Lütfullah Pasajı) vasıflı 242 metrekare taşınmazı, restorasyon veya onarım karşılığı, 30 yıl süreyle kiraya vermek üzere ihale açtı.

Restorasyon bedeli 1 milyon 579 bin 104 lira, geçici teminatı 47 bin 373 lira olarak belirlenen ihalede kesin teminat ise 157 bin 910 lira olarak açıklandı.

İhale, İstanbul-Vakıflar 1.Bölge Müdürlüğü'nde 9 Nisan 2010 tarihinde saat 15.00'te açık teklif alma yöntemi ile gerçekleştirilecek.

Katılımcılar ihale dokümanını, İstanbul Vakıflar 1.Bölge Müdürlüğü Sanat Eserleri ve Yapı İşleri Şube Müdürlüğü'nden satın alabilecek.

Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları ihale günü ihale saatine kadar Bölge Müdürlüğü hizmet Binasının 5.katında bulunan Sanat Eserleri ve Yapı İşleri Şube Müdürlüğüne verilecek. (AA)

http://www.yapi.com.tr/haberler/lutfullah-pasaji-kiraya-verilecek_78049.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!