Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Maden İhracatçıları 15. Kez Frankfurt Yolcusu

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB), 12-16 Şubat 2010 tarihleri arasında Frankfurt'ta gerçekleştirilecek züccaciye fuarı "AMBIENTE"de 15. kez milli katılımla yer alacak.İMMİB'den dün yapılan açıklamaya göre, 96 Türk firmasının katılacağı fuarda mutfak eşyasından aydınlatmaya, hediyelik eşyadan plastik mamullere kadar birçok

Referans Gazetesi
Maden İhracatçıları 15. Kez Frankfurt Yolcusu

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB), 12-16 Şubat 2010 tarihleri arasında Frankfurt'ta gerçekleştirilecek züccaciye fuarı "AMBIENTE"de 15. kez milli katılımla yer alacak.İMMİB'den dün yapılan açıklamaya göre, 96 Türk firmasının katılacağı fuarda mutfak eşyasından aydınlatmaya, hediyelik eşyadan plastik mamullere kadar birçok ürün sergilenecek.

Aralarında Öztiryakiler, Güral Porselen, Paşabahçe Cam, Hisar, Arzum gibi birçok Türk markasının da bulunduğu firmalardan 54'ü İMMİB'in milli katılımıyla, 42'si ise bireysel olarak fuarda yer alacak.

Bu yılki fuarda trend alanını da büyütecek olan İMMİB, firmaların ürün sunumunun yanı sıra Türk mutfağını ve yeni tasarımlarını da tanıtarak ihracatı artırabilmek için yeni iş bağlantıları kuracak. Türk firmaları, fuarda yeni pazarlara açılmanın ve yeni iş bağlantıları yapmanın fırsatlarını da kollayacak.

İMMİB, yeni mutfak konseptini "All in One!" sloganıyla kullanacak. Söz konusu fuarda aynı zamanda İMMİB tarafından yürütülen "buyfromturkey.org" projesinin tanıtımı gerçekleştirilecek. Info stantlara yerleştirilecek olan kiosklar aracılığıyla ziyaretçiler "buyfromturkey.org" portalına giriş yaparak Türkiye'de faaliyet gösteren üretici/ihracatçı firma bilgilerine kolaylıkla ulaşabilecek.

İstanbul Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) Başkanı Tahsin Öztiryaki'nin de katılacağı fuarda, ayrıca İMMİB'in 2009 yılında düzenlediği "Endüstriyel Tasarım Yarışması"nda dereceye giren tasarımcıların ürünlerinin prototipleri de sergilenecek. Verilen bilgiye göre, 476 bin metre karelik alana sahip olacak fuara geçen yıl 86 ülkeden 4 bin 479 firma katılırken, ziyaretçi sayısı 136 bini bulmuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/maden-ihracatcilari-15-kez-frankfurt-yolcusu_76504.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!